JBL Flip 5

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na polskim rynku swoją premierę ma właśnie nowy, kultowy już głośnik JBL Flip 5 – zupełnie wyjątkowy dźwięk na każdą okazję!

JBL-Flip-_qsarnae.jpg


Nowy JBL Flip 5 to kolejna generacja kultowego głośnika, który pozwala zabrać swoją muzykę wszędzie. Zła pogoda? Bez obaw. JBL Flip 5 posiada klasę wodoszczelności IPX7, co oznacza, że zapewnia legendarne brzmienie JBL w słońcu, deszczu, a nawet przy zanurzeniu do jednego metra pod wodą. JBL Flip 5 posiada też technologię PartyBoost, dzięki której połączyć można dwa głośniki wyposażone w tę technologię, aby uzyskać dźwięk stereo lub można połączyć wiele głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, by uzyskać potężniejsze brzmienie. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, ulubionej muzyki słuchać można przez ponad 12 godzin.

JBLFlip5P_qsarnan.jpg


JBL Flip 5 brzmi lepiej niż kiedykolwiek! Nowa membrana w kształcie toru wyścigowego generuje wysoką moc, a głęboki bas w kompaktowej obudowie cieszy jeszcze bardziej. Ulubioną muzykę zabrać można w dowolne miejsce, a technologia JBL PartyBoost pozwala podkręcić zabawę i zintensyfikować brzmienie. Dodatkowo głośnik cechuje wytrzymałość na tym samym wysokim poziomie, co brzmienie. Wytrzymały materiał i gumowa obudowa sprawiają, że głośnik Flip 5 jest odpowiednio zabezpieczony, a dołączony sznurek pozwala nosić go na nadgarstku czy przy plecaku.

JBLFLIP5G_qsahwxp.jpg


JBL Flip 5 dostępny jest w sześciu kolorach: czarnym, szarym, białym, niebieskim, czerwonym i moro. To połączenie dobrej zabawy, legendarnego brzmienia JBL i zachwycającego designu.

JBL-Flip-_qsarnaw.jpg


Specyfikacja techniczna:
Wersja Bluetooth: 4.2
Obsługiwane profile: A2DP V1.3,
AVRCP V1.6
Przetwornik: 44mm x 80mm
Moc znamionowa: 20 W RMS
Pasmo przenoszenia: 65Hz–20kHz
Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB
Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy, polimerowy 17.28 Wh (odpowiednik 3.6 V 4800 mAh)
Czas ładowania akumulatora:
2.5 godziny (5V/3A)
Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanych treści)
Moc nadajnika Bluetooth: 0 – 11 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Wymiary (szer. x gł. x wys.):
181 x 69 x 74mm
Masa: 540g
Sugerowana cena detaliczna: 569 zł
 
Ostatnia edycja:

soplus

Active member
Bez reklam
"Nowa membrana w kształcie toru wyścigowego..."

Ale Monza czy Hungaroring?

Ach ten marketingowy bełkot....
 

ernet

Active member
Bez reklam
Poprzez kolejne modele jednego się (JBL) nie nauczyli, a właściwie to nauczyli się , jak perfekcyjnie sprawić aby przyciski głośności były niewidoczne ( lub prawie niewidoczne ). Czy do cholery tak trudno je delikatnie podświetlić czy 'pomalować" delikatnie widocznym kolorem ! Wiem, wiem, jakość dżwieku jest najważniejsza, ale taki "drobiazg" wkurza mnie na maxa. I po raz kolejny nie kupię..
 

MJot

Member
Miałem niedawno okazję posłuchać JBL Charge 4 i pojedynczego Dockina D. I to Dockin wyznacza standard w głośnikach do 1000 zł. JBL ma się czego obawiać.
 
Do góry