Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

Karol1976

Active member
Bez reklam
Niestety nie ma TV doskonalych... Ja mam Philipsa w ktorym nie mozna zmieniac (przesowac) kanalow wg swojego uznania na liscie ulubionych. To dopiero szok... W instrukcji info jak to zrobic jednak w tv brak opcji... TV z zeszlego roku... 50PUS6703... Nigdy wiecej Philipsa... Badziew jakich malo...

Moj nastepny TV - 2 letni Sony - Traci WFI co chwile i nie moze znalezc sieci... Pomaga wylaczenie z pradu...

Przepraszam za off topic...

Masz uszkodzony moduł wifi dlatego masz taki problem , ja właśnie zamówiłem 2 listwy led do modelu Sony 55x8509 , w polsce chcą za nowe od 280 zł wzwyż , 2 listwy na jednej 64 diody a na ali zakupiłem za 105 zł i wolę poczekać te 2-3 tygodnie niż tutaj przepłacać , zresztą dużo kupuję na ali , tester diody led , list led , kupiłem za niecałe 48 zł a w polsce za taki sam od 120 zł chcą , dobra sprawa bo możesz sprawdzać jedną diodę lub kilka lub listwę i automatycznie dobiera pobór prądu nic nie trzeba przestawiać
 
Ostatnia edycja:

p3dr0s

Member
Ja jestem happy, ale może nie jestem "miarodajny" bo przesiadłem się z 11 letniej plazmy [emoji6]
P. S. dźwięk Onkyo też daje radę. Ale to wszystko po godzinie klikania na YT, kablówka Vectry HD i Netflix. Klikam dalej...
P. S. 2 czekam na bardziej miarodajne opinie, np. od @kiki [emoji106]
 

maciekmm

Member
Myślałem że będę cieszył się dzisiaj TV a tu DPD zawaliło po całości...
Nawet nie podjeli próby dostawy mimo że wysyłka była ekstra opłacona przez sklep kikiego by dostarczyć ją w sobotę... Trudno. Trzeba czekać do poniedziałku...
Przywieźli tylko wieszak. Odmówiłem odbioru bo to połowa wysyłki...


Kiki,
Myślę że śmiało możesz składać reklamację. W końcu DPD bierze za to nie małe pieniądze a nikomu przecież z nieba nie leci.
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Myślałem że będę cieszył się dzisiaj TV a tu DPD zawaliło po całości...
Nawet nie podjeli próby dostawy mimo że wysyłka była ekstra opłacona przez sklep kikiego by dostarczyć ją w sobotę... Trudno. Trzeba czekać do poniedziałku...
Przywieźli tylko wieszak. Odmówiłem odbioru bo to połowa wysyłki...


Kiki,
Myślę że śmiało możesz składać reklamację. W końcu DPD bierze za to nie małe pieniądze a nikomu przecież z nieba nie leci.

Nie ma takiej opcji jak extra opłacanie przesyłki , nie wiem skąd masz takie informacje ? i DPD jest najtańszym przewożnikiem pod względem przesyłek takiego gabarytu , Nie będę pisał tutaj ile kosztuje koszt wysyłki przez firmę do osoby prywatnej , Jeszcze jak ma podpisaną umowę z przewożnikiem to koszt jest .... Dostarczenie w sobotę to fakt jest dodatkową płatną opcją ale jak w/w
 

adas81

Member
Ja właśnie też jestem po zamówieniu w oczekiwaniu.
Serdeczne podziękowania za wyrozumiałość i cierpliwość kiki dla takiego marudy jak ja.
Czekam na pierwsze wrażenia od użytkowników

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak na razie wszyscy potwierdzają, że extra !
W poniedziałek wysyłki 65EP680, w środę kolejne 55EC780 .
Modele 55EP 680 jeszcze 10 dni.
 

p3dr0s

Member
Do @kiki i tych, którzy już mają u siebie serię EC: czy jest gdzieś opcja nagrywania na dysk zewnętrzny w tym telewizorze? Ja nie znalazłem, ale może źle szukałem? [emoji53]
 

adam80

Member
Dzisiaj dostałem odpowiedź z MediaExpert w sprawie TCL LED 55EC78 "TV nie posiada opcji nagrywania na USB. Serdecznie przepraszamy, błąd zostanie poprawiony na stronie."
 
Do góry