Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

p3dr0s

Member
Tyk, tyk, tyk... Coraz bliżej 10.10. a może uda się ciut wcześniej? [emoji848] Oby fabryka nie miała korka z zamówieniami na zachód Europy [emoji53]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele EP680 będą później niż EC780, mieli przesunięcie terminu.
Model EC780 dokładnie przetestujemy jutro.
Informacja będzie na forum.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Bez obrazy , ale się podniecacie , żebyście czasami się nie zawiedli co niekurzy ?
Jak z poprzednimi modelami z tamtego roku itp , zaraz będzie pisanie a czemu to nie działa ? a czemu nie mogę tego zrobić ? Na 99% takie coś będzie , jak to w TCL - system
Skąd ja znam ?
 
Ostatnia edycja:

maciekmm

Member
Bez obrazy , ale się podniecacie , żebyście czasami się nie zawiedli co niekurzy ?
Jak z poprzednimi modelami z tamtego roku itp , zaraz będzie pisanie a czemu to nie działa ? a czemu nie mogę tego zrobić ? Na 99% takie coś będzie , jak to w TCL - system
Skąd ja znam ?

Niestety nie ma TV doskonalych... Ja mam Philipsa w ktorym nie mozna zmieniac (przesowac) kanalow wg swojego uznania na liscie ulubionych. To dopiero szok... W instrukcji info jak to zrobic jednak w tv brak opcji... TV z zeszlego roku... 50PUS6703... Nigdy wiecej Philipsa... Badziew jakich malo...

Moj nastepny TV - 2 letni Sony - Traci WFI co chwile i nie moze znalezc sieci... Pomaga wylaczenie z pradu...

Przepraszam za off topic...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCLe - właśnie sprawdzam - wszystko działa, dźwięk z nowych głośników nie ustępuje JBL'om , Bardzo ładnie wygląda.
 
Do góry