Jest już nowa konstrukcja smartfona Samsung Galaxy Fold 2 , mimo że jedynka jeszcze nie weszła do sprzedaży...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już nowa konstrukcja smartfona Samsung Galaxy Fold 2 , mimo że jedynka jeszcze nie weszła do sprzedaży...
prev_nouveau-design-pour-le-galaxy-fold-2_09345533.jpg

Następca pierwszego składanego smartfona Samsunga jest już w przygotowaniu, a pierwszy niedługo wyjdzie na rynek.

Zaplanowane na kwiecień, a następnie pilnie anulowane z powodu problemów technicznych, wydanie składanego smartfona Samsung Galaxy Fold zostało przełożone we wrześniu, co nie przeszkadza koreańskiemu producentowi już myśleć o przyszłości.

nouveau-design-pour-le-galaxy-fold-2_prev_09345526.jpg

W sierpniu miał już pierwszy patent na następcę Galaxy Fold, a oto kolejny opublikowany kilka dni później przez biura globalnej i europejskiej własności intelektualnej. Opisano kilka koncepcji, w tym dość klasyczny i podobny do oryginalnego modelu.

Wygląd neo-retro
Ten model po rozłożeniu składa się raczej w linii poziomej niż zwykłej pionowej, dzięki czemu wersja po złożeniu nie wygląda na smartfona, ale na wygląd PDA (osobisty asystent) z innej epoki. Nie wiemy, który projekt zostanie wybrany dla następcy Galaxy Fold, ale jedno jest pewne: Samsung działa aktywnie!

Źródło: Let's Go Digital, avcesar
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Porażką obecnej generacji Folda jest mały ekran na froncie.
Nie zmienia to faktu, że dla mnie jest to przyszłość.
Za 2, 3 generacje będzie można kupić. Cieńszy, w większym ekranem głównym. Ideał jak dla mnie.

mZ9k9kuTURBXy9kM2E0OTU2NC01ZGVmLTRmMzAtOWRmOS1kMTUwYWRmZDg3N2MuanBlZ5KVAs0DFADCw5UCAM0C-MLDgaEwBQ
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe dla czego nikt nie wspomniał o cenie ?
A to jest ciekawe bo popiszemy sobie .... bla bla a kto KUPI TELEFON za 8K czy 10K zł !!!
O czym Panowie PISZECIE !!!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę, że sporo osób kupi. 10k dla wielu, to żaden problem,
szczególnie, że mamy tu do czynienia z czymś nowym, a pasjonatów nie brakuje.
Ile kosztują nowe iPhony z największą pojemnością pamięci, to jest dopiero paranoja, a telefon nic specjalnego nie wnosi.
Mimo to, będą schodzić na pniu.

Zresztą umówmy się, kto kupuje kable za 5k-10k, nie wspominając o tych po kilkadziesiąt tyś.
Jak się ma kawałek druta, do takiej nowinki dizajneeskiej?
No właśnie, a wielu z nas takie kable ma u siebie.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Armanig zawsze czytam Twoje wpisy z ciekawością i (entuzjazmem) ale tym razem to jakoś
Nie trafia do mnie że 10 Kzł to Jakoś Tanio !
Co Ty Piszesz !!! To tylko Telefon i musiałeś jak zawsze zrobić wpis o Apple !!! Co nie ma nic do tematu !
Nie trafia do mnie nic z tego co napisałeś !
Czasami POMYSL !
Bez urazy ale nie mamy tu Samych Bogaczy co maja Miliony 😀👍
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spokojnie ; )
Nikt nie pisze, że jest tanio. No zlituj się ; ) Te założone 10k, to bardzo dużo jak na telefon.
Pełna zgoda, tyle, że ja nie o tym. Ja piszę, że wiele osób kupi i zapewniam, że dla wielu to nie jest wydatek życia.

Mówisz, że robię wpis o Apple, tak, bo właśnie Apple jest tu prekursorem, przecierał ścieżki wszystkim obecnym na rynku producentom, słynie z windowania cen, a w zasadzie, to cenami wypozycjonował markę.

To do Apple podbijały wszystkie marki, rok w rok depcząc im po piętach. Trwało to długie lata.
Najpierw technologicznie, a później cenowo i o tym właśnie pisze.

Znam doskonale historię tej firmy, byłem wiernym użytkownikiem i nie z uwagi, na "markę", czy jakieś "jabłuszko", a tylko i wyłącznie za innowacyjność, bezkonkurencyjność i świetny jak na owe - złote czasy iOS.

Jeszcze na tym forum pisałem o zaletach względem konkurencji, chociażby w przypadku tabletów Appla, których miałem większość. Podobnie zresztą iPhonów, najdroższy jaki kupiłem kosztował niemal 5k.
Wszystko jest w naszym wątku, razem z recenzjami, zdjęciami itp.

Tyle, że to zmierzch przeszłości. Dużo się zmieniło, a ja nie wiąże się specjalnie z marką, tylko szukam dla siebie lepszych rozwiązań i bez sentymentów przechodzę do konkurencji.

No, ale do rzeczy, ile kosztuje iPhone 11 Pro? 2k, 3k, a może chore już 4k? Nie!
iPhone Pro zaczyna się od 5199zł !!! Zaczyna się...
Wersja z 512gb kosztuje... uwaga - 6949zł !!!

Dobrze, idziemy dalej, ile kosztuje iPhone 11 Pro Max w biednej wersji 64gb (dziw bierze, że w 2019r. taki prekursor oferuje jeszcze 64GB), no więc zaczyna się od 5999zł, a kończy - tutaj trzymać się krzeseł.. 7449zł.

Biorąc po uwagę powyższe, czym jest te 2k więcej za rewolucje dizajnerską i niemal zupełnie inne podejście, a tym dla mnie jest Fold. Nie wszystkim musi pasować, ale niewątpliwie jest to nowość i powiew świeżości. Ja go traktuje bardziej jak prototyp, ale za kilka lat kto wie w którą stronę to pójdzie.
Szczególnie, że Oledy zwijane mogą w przyszłości zrobić rewolucję i taki składak, nie wiele będzie odstawał wymiarami od obecnych słuchawek.

Także spokojnie, zgadzam się, jest drogo, ba, dla mnie już 4tyś jest niepoważną ceną za słuchawkę, ale takie czasy.
Ja osobiście bardziej rozumiem cenę tego Folda, jak iPhona.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
No tak rozpisałeś się ale widzę ze już pare lat nie jesteś Aplowy !
Słabe te argumenty a poza tym nie na temat !
Piszemy o Telefonie za ca.. 10 tysięcy złotych !
Czy nie wiesz ile to Kasy ?
U Ciebie jak widzę to musi być kolejny raz Twoja racja ?!
Jakoś kolejny raz nie trafiają do mnie Twoje Wpisy !
Nie ale na prawdę stary już jestem i jak sobie pomyśle ze po prawie 50 latach pracy
Dostanę 2700 zł emerytury ale brutto to starczy mi na ? No właśnie ....
Armanig to tylko takie moje .....
Wiele radości i Zdrówka Życzę 😀👍
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego, ale jakie moje argumenty? No szanujmy się.
Nie ma tu Twojej/mojej racji, a zwyczajna ocena rynku i zasobności portfela.
Znam rynek finansowy i od wieków panują i będą panować dysproporcje finansowe, jeden nie ma, drugi ma i o nich rozmawiamy.
Ty twierdzisz, pisząć "kto kupi tel. za 8-10", ja piszę, że wielu.
Tyle i aż tyle.

Wysokie ceny obecnych ugruntowanych marek, są konsekwencją polityki cenowej Appla - nie, nie mam nic do appla, wręcz przeciwnie. Tu się zaczęło. Wciągnięty został już Samsung (obecnie wysokie ceny), a nie ustępujący wg. wielu (np.) Xiaomi/Huawei jakością, próbuje jeszcze niższymi cenami dołączyć do "elity" i toruje sobie drogę. Kwestia czasu jak i on podbije swoją wartość.

Jeżeli rozmawiamy z pozycji budżetu domowego rzędu 2700zł - jak wspomniałeś i zakładamy, że wszyscy żyją na podobnej stopie, to zgadzam się. Tutaj raczej zastanawiałbym się z czego zapłacić rachunki za kablówkę, jak myślał o telefonie za 10k. Tylko nie zapominajmy, że jest cała masa ludzi, których stać na taki wydatek i zaręczam, że bez większego uszczerbku na budżecie taki zakup nie będzie stanowił problemu. Jestem przekonany - mimo wysokiej ceny (chociaż konkurencja jak wskazałem też nie śpi), że wielu miłośników mobilnej technologi sprawi sobie taki telefon.

Umówmy się, te 10k to też nie majątek, a przyzwoicie zarabiających miłośników mobilnej technologi nie brakuje, wystarczy spojrzeć na kolejki do Apple Store w dniu premiery.
Znam doskonale rynek finansowy, wiem, że nie jest łatwo, ale bez przesady, jest cała masa ludzi którzy zarabiają przyzwoicie i to właśnie dla nich takie "zabawki".

Jeżeli moje "argumenty" nie przemawiają, to cóż ; ) Zdrówka przede wszystkim.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak dla mnie te model dużo "mądrzejszy" do jedynki.
Ale pierwsze koty za płoty. Oby się po doświadczeniach już nie sypał...
 
Do góry