Maria Sharapova, prezentuje jej niesamowite kino domowe, kręgle, bar... (video)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Maria Sharapova, prezentuje jej niesamowite kino domowe, kręgle, bar...
maria-sharapova-son-etonnant-bowling-home-cinema-bar-video_prev_07185116.jpg


Rosyjska tenisistka Maria Sharapova przedstawia magazynowi architektonicznemu AD swoją minimalistyczną kalifornijską willę w stylu japońskim. W piwnicy niesamowite kino, kręgle, bar ...

Maria Sharapova niedawno otworzyła drzwi swojego wzniosłego domu do aparatów amerykańskiego magazynu AD. Umieszczona na wzgórzach Los Angeles ujawnia pasję 32-latki do sztuki, architektury i designu. Projektowana przez trzy lata, aby idealnie spełnić jej oczekiwania i styl życia, czyste przestrzenie zen i miejsca są dla niektórych niespodzianą

Ekstremalna jasność, trzeźwa i elegancka dekoracja w odcieniach piasku i beżu, duża część zewnętrzna z grillem, leżanki XXL, basen, spa i kominek na świeżym powietrzu. Bardzo pewny smak tego prawdziwego kolekcjonera sztuki od młodości.

[youtube]Pt_5Faa_J-U[/youtube]

avcesar
 

Stratoss

Member
Bez reklam
W jej pierwszym "kinie domowym" czyli w salonie widać tylko ekran TV i jakieś babcine fotele. Więc nie wiem czym się podniecać? Wielkim szklanym oknem, które na pewno ma negatywny wpływ na dźwięk...
Te "kino" w piwnicy ma białe ściany i ja zauważyłem tylko 5 głośniczków...
Więc gdzie to kino?
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Dokładnie, za wysoko i średni ten kąt nachylenia, no i chyba do tego za mały na to pomieszczenie. Lecz właśnie, ile tocmoże mieć cali i co to za model? On jest chyba zintegrowany z soundbarem. Jakieś 80 cali?
 
Do góry