AMD Ryzen 9 3900X i Ryzen 7 3700X - premiera tuż za rogiem.

Jam Nius

piszę
102426-zen-2-promo-1260x709.jpg


Na runku procesorów już dawno nie było tak ciekawie. Wieloletnia dominacja Intela doprowadziła do stagnacji i braku innowacji. Ostatnimi czasy na szczęście się to zmienia za sprawą AMD. Po wielu latach w końcu "czerwoni" są w stanie nie tylko konkurować z "niebieskimi" ale także wyprzedzać proponując w dodatku atrakcyjniejsze ceny swoich produktów. Wraz z nadchodzącą generacją, która zadebiutuje za trzy dni, konsumenci powinni trzymać kciuki aby procesory z rodziny Zen 2 miały jak najwyższą wydajność, dzięki czemu na rynku dojdzie do prawdziwej konkurencji.

Przecieki pokazują, że jest na co czekać, dlatego uzbrajamy się w cierpliwość i patrzymy co stanie się za 3 dni. AMD Ryzen 9 3900X i Ryzen 7 3700X - czekamy.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
I dobrze.
Akurat w tej dziedzinie konkurencja jest zbyt slaba.

Cos chinole slabo sobie radza w procesorach. Ukradliby kilka patentow od amd i intela i zrobiliby jakies tansze procki xD

Cale szczescie "pogon" za lepszym sprzetem juz mnie nie dotyczy. Stacjonarke mam stara, kupilem teraz nowa karte graficzna i chyba tez bylo to glupota.

Taniej, lepiej kupic konsole.
 

bemx2k

New member
I dobrze.
Akurat w tej dziedzinie konkurencja jest zbyt slaba.

Cos chinole slabo sobie radza w procesorach. Ukradliby kilka patentow od amd i intela i zrobiliby jakies tansze procki xD

Taniej, lepiej kupic konsole.


Tu się zgadzam w 99% potrzebny trzeci a może i czwarty gracz na rynku CPU i GPU
to jest chore żeby dobra karta graficzna kosztowała 1300 Funtów .
Coś mam czutkę że ten Ryzen 9 3900X będzie super prockiem dla wymagających graczy
nie wspomnę już o limitowanej wersji Ryzen 9 3950X .
 

cezary69

New member
Bez reklam
I dobrze.
Akurat w tej dziedzinie konkurencja jest zbyt slaba.

Cos chinole slabo sobie radza w procesorach. Ukradliby kilka patentow od amd i intela i zrobiliby jakies tansze procki xD

Cale szczescie "pogon" za lepszym sprzetem juz mnie nie dotyczy. Stacjonarke mam stara, kupilem teraz nowa karte graficzna i chyba tez bylo to glupota.

Taniej, lepiej kupic konsole.

Jak tam słabo proszę bardzo :D https://antyweb.pl/chinskie-procesory-x86-staly-sie-faktem/
 
Do góry