Czy rynek telewizorów to wytrzyma ? Nowy producent telewizorów ma ogromną chrapkę na czołowe miejsce i to w roku 2019/2020 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy rynek telewizorów to wytrzyma ?
Nowy producent telewizorów ma ogromną chrapkę na czołowe miejsce i to w roku 2019/2020 .




Działania Huawei na rynku telewizyjnym wkrótce się zmaterializują, według japońskiego dziennika Nikkei.

Telewizor LCD Ultra HD / 8K Huawei 5G w 2019 ?
Tuner 5G zastępujący tunery TNT i kablowe


Nasi japońscy koledzy informują, że panel LCD zostanie wyprodukowany przez chińskiego producenta BOE lub CSOT (grupa TCL). Oczywiście ten telewizor zintegruje procesor domowy podpisany przez HiSilicon Technologies. Przypominamy, że Huawei chce wykorzystać swoją wiedzę z zakresu telekomunikacji 5G, aby szybko stać się głównym graczem na rynku telewizyjnym, aby komunikować się z takimi urządzeniami jak smartfon, tablet, komputer i iOT (Internet rzeczy lub połączone obiekty), aby uzyskać dostęp Internet bez konieczności subskrypcji przewodowej, ale planuje także zastąpienie obecnych tunerów TNT i kablowych tunerem 5G, aby odbierać wszelkiego rodzaju sygnały, mając na uwadze Ultra HD / 8K, eliminując obawy związane z przepustowością. Wiosną 2018 r. Firma Qualcomm rzeczywiście zaprezentowała adapter 5G z przepływnością 4 Gb / s, wystarczającą do jednoczesnego odbioru czterdziestu lub więcej kanałów Ultra HD / 8K.

Numer 1 na chińskim rynku telewizyjnym ?
Według chińskiego dziennika jiemain.com, cytowanego już w naszych kolumnach, ambicje Huawei są ogromne na chińskim rynku telewizyjnym (47,74 mln sztuk w 2018 r.), Z zamiarem szybkiego uzyskania pozycji nr 1.

Eric Chiu, analityk w WitsView
„W porównaniu do istniejących producentów telewizorów, Huawei ma prawdopodobnie najwięcej zasobów i wiedzy na temat 5G ... więc naturalne jest, że chcemy wejść do branży”, powiedział Eric Chiu, analityk z WitsView. Nie jest jasne, czy Huawei może szybko zyskać udział w rynku, ale taka inicjatywa z pewnością pomoże chińskiej firmie rozwinąć markę na nowym rynku i wzmocnić ekosystem. "

Najpierw Chiny, potem świat ..
.
Debiut Huawei na rynku telewizyjnym odbywa się logicznie w Chinach, największym na świecie rynku, nie ma wątpliwości, że jeśli się skończy sukcesem, ekrany te będą dystrybuowane w kolejnych latach na całym świecie.
avcesar
 

janunio

New member
Bez reklam
Jakaś Europa to małoistotny rynek. Obserwuję rynek ANDROID TV BOX i tam mamy co tydzień nowy i mocny produkt. Google certyfikuje kolejne modele i mamy zalew super sprawnych urządzeń w niesamowicie atrakcyjnych cenach.
Już teraz mamy w cenie 50 EU wiele TV BOX-y z Android 9.0 jako dodatki do LG/PANAS/SAM TV.
Podgląd na https://androidtvbox.eu/category/tv-box/

Czekamy na tanie modele z:
HDMI 2.1, eARC, ISO, HD Audio, YT VP profil 2 itp. itd. za 30 EURO.
Już są oferowane.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ludzie wolą mieć w telewizorze.
Huawei to mocny gracz z pomysłem.
Trzeba go poważnie brać pod uwagę.
 

wysio

Member
Bez reklam
Producent ekranu ten sam, co w telefonach. A to nie oznacza nic dobrego, bo o ile w telefonie jakość obrazu nie musi powalać, tak w tv jest to najważniejsza kwestia.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Jak mają technologię która zbliży ich z ekranami np Samsunga to dlaczego nie..Chińczycy nie lubią próżni,tam co chwilę nad czymś myślą ale to dobrze , zmusi to większych graczy do zejścia z cen a to tylko lepiej dla klienta
 

wysio

Member
Bez reklam
Ze wszystkim się zgodzę, ale z ekranami są niestety jeszcze w tyle w porównaniu z Samsungiem. Osobiście ciekaw jestem, co z tego wyjdzie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie testowałem ale stawiam że grają w tej samej klasie średniej.
 
Do góry