Wielki powrót Sharpa - fabryka telewizorów Sharpa w Łysomicach czyli nowa imponująca wizja japońskiej myśli technologicznej. Co to oznacza dla nas uży

ClaudeB

Member
Jak to będą nowości prawdziwego Sharpa to ceny na pewno będą wyższe. Jeśli kontynuacja Umc, to powinno być na poziomie TCL'a.
Mam nadzieję, że jednak nowe sprzęty jakościowo będą kontynuacja dawnej serii 8, czyli modeli 830 albo późniejszego 857.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też jestem ciekawy bo od prezentacji do produkcji zmienili tak dużo, że nie wiadomo co jeszcze planują !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak świetny obraz to po co Ci aktualizacja.
Kup sobie Boxa z Androidem i masz wszystko co chcesz.
 

ClaudeB

Member
Też jestem ciekawy bo od prezentacji do produkcji zmienili tak dużo, że nie wiadomo co jeszcze planują !

Kiki czy z przecieków coś wiadomo, czy te nowe modele jesienią, będą bliższe tym, które są sprzedawane na rynkach azjatyckich, czy raczej coś zupełnie nowego specjalnie na rynek europejski.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp zapowiada wielkie uderzenie. Modele Już w pełni Sharpa mają mieć i Androida Pie i jakość. Matryce Sharpa zawsze niosły radość jakości obrazu i były wykorzystywane nie tylko przez Sharpa.
 

ClaudeB

Member
Zastanawiam się, skoro ma być tak dobrze, to czemu w Europie Sharp nie wprowadza 8k jako tv tylko jako monitory? AX1 który w Azji jest sprzedawany jako tv, w Europie będzie jako monitor. Dziwne.
 
Do góry