Isoacoustics Gaia - recenzja - bardzo intrygujący "puzzel" układanki audio

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Isoacoustics Gaia - recenzja - bardzo intrygujący "puzzel" układanki audio
gaia-iii-with-logo.jpg

Niezależnie od branży w jakiej się poruszamy, po pewnym czasie docieramy do miejsca, w którym poznaliśmy większość produktów w efekcie czego, mało który nowy produkt potrafi nas zaskoczyć. Na szczęście od czasu do czasu pojawiają się perełki. Perełki, które nawet najbardziej wytrawnego użytkownika potrafią zainteresować a nawet zadziwić. Dla mnie taką perełką okazały się izolatory kolumn kanadyjskiej firmy Isoacoustics, lecz zacznijmy historię od początku.

gaia-iii-under-speaker.jpg

Od wielu lat staramy się być obecni na największych imprezach branżowych ze świata Consumer Electronics nie tylko jako dziennikarze lecz także jako wystawcy. Od strony dziennikarskiej kamieniem milowym była dla nas pierwsza w Polsce bezpośrednia relacja z amerykańskich targów CES. Od strony wystawienniczej jako jedni z pierwszych w kraju (jeśli nie pierwsi :wink: pokazaliśmy szerszej publiczności technologię 3D na profesjonalnych ekranach przywiezionych zza zachodniej granicy. Za każdym razem długo zastanawiamy się co zrobić aby nasza prezentacja nie była zwykłym pokazem produktu, który większość już widziała lub może to zrobić, ot choćby w sklepie specjalistycznym. Gdy więc dwa lata temu padła propozycja aby zaprezentować szerokiej publiczności izolatory pod kolumny, byłem nastawiony bardzo sceptycznie ponieważ wg mnie nie każda osoba jest w stanie uchwycić niuanse dźwiękowe w sprzęcie, szczególnie,
Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/kolumn...ardzo-intrygujacy-puzzel-ukladanki-audio.html
 
Do góry