Dołącz do THE DIVISION 2 - sprawdź za darmo!

Jam Nius

piszę
sotg_social_1_960x540_345063.jpg

Panie i Panowie szykujcie swoje maszyny bowiem nadchodzi The Division. Tak, tak, wiem, iż rzekomo jest to 2 część jednak wg mnie jest to część, która gdyby wyszła za pierwszym razem rozbiła by bank. Jedynka była dobra? Oczywiście. Jednak to co nadchodzi jest lepsze, bardziejsze i Divisionowsze. Gra z Manhattanu przenosi się do Waszyngtonu. Graficznie to nadal stary dobry Division i nic w tym złego. Czekamy na dobrą fabułę i masę zabawy. Uwaga do Ubisoiftu nie zepsujcie 2 tak jak jedynki poprzez zezwalanie na oszustwa w grze multiplayer.

[youtube]kWHUYwaZ9-8[/youtube]​

Długo wyczekiwany tytuł od Ubisoft będzie dostępny w sprzedaży 15 marca, ale fani, którzy już teraz chcieliby sprawdzić się w roli agentów The Division, mogą od jutra próbować sił podczas otwartej bety. Od 1 marca rusza także z akcją specjalną, która nie tylko ma wprowadzić w klimat gry, ale przede wszystkim przysłużyć się środowisku i zaktywizować miejską społeczność.

My już sprawdziliśmy i na tym etapie zdecydowanie polecamy!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak tą betę pobrać, otwiera się Niemiecka strona.
Tak właśnie dzisiaj postępują twórcy gier, pozycja za ponad 400zł z dodatkami, a człowiek nie może pobrać dema ze sklepu jak ustawa przewiduje i sprawdzić czy ciężko zarobione pieniądze nie pójdą do kosza po kilkunastu minutach, potem się dziwić, że ludzie kupują pełne wersje gier po 5zł na aukcjach, chociażby po to, aby zagrać w "demo".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic nie będę już ściągal, nie mam czasu na zabawy.
Jakby nie mogli wrzucić do sklepu jako kilkudniowe demo.
Kupię na aukcji za parę zł jak się pojawi i potraktuje jako demo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zwracam honor, jest demo w sklepie tak jak ustawa przewiduje.
Bardzo ładnie, zaraz sobie przetestuje ; )

Co do reszty (brak dem) zdania nie zmieniam.
 
Do góry