Telewizor Oled Ultra HD Panasonic GZ2000 - cena 2019.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor Oled Ultra HD Panasonic GZ2000 - cena 2019.



Orientacyjne ceny Panasonic serii GZ2000 Oled Ultra HD są już znane.

Orientacyjne ceny są zatem następujące:

• 3 499 € dla Panasonic 55GZ2000 (55 '', 140 cm)

• 4 499 € na model Panasonic 65GZ2000 (65 '', 165 cm)

Dostępność telewizorów Panasonic GZ2000 zostanie ogłoszona w czerwcu.
avcesar
 

Tvmania

New member
Bez reklam
A ja słyszałem ze tv oled w 2019 roku mają taniec a tu kabaret hahah dziękuję wole led w dużo niższej cenie z większą przekątna mimo gorszej czerni kolorów i kontrastu
 

barburian

New member
Bez reklam
Panowie to jest TV Premium - więc musi być drogi z uwagi na zastosowane technologie. Bugatti czy Bentley możecie też napisać że " samochody miały tanieć " Ten TV to trochę inna półka i nie dla mas... Chcesz mieć taniego OLEDA to kupujesz LG lub Philipsa.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Oleda kupię wtedy jak problem z wypaleniami matryc zniknie , a tak wydawać tyle hajsu aby za 4-6 miesięcy reklamować że mi panel się wypala ? Jeszcze za szybko na takie coś , Lepiej kupić dobrego LCD niż tego oleda , Ty wolisz Oleda , Ja wolę LCD jak na razie
 

Tonito

New member
To chyba jakiś żart:) Już widzę te tłumy rzucające się na ten TV w tej cenie !!!

Cztery lata temu nie mialem problem akceptowac i zaplacic taka cene za 60" limitowana High End plazme PANASONIC ZT60 ... Do dnia dziszejszego ma tylko 1.687 godzin i nigdy nie byla podlaczona do internetu ...

I teraz nie bede miec problem zaplacic taka cene za OLED 65" PANASONIC GZ2000 ... Kto chce miec prawdziwy obrazowy High End nie placze nad wysoka cena i nie potrzebuje "Smart" glupoty!

I burburian ma oczywiscie racje i napisal to dokladnie ...

P.S. I w drodze do mnie jest High End BD player PANASONIC UB9000 ...

Pozdrawiam z Czech.

Tony
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I Brawo TY.
Każdy wybiera zawsze do swoich potrzeb.
Na oleda Panasonica też są chętni.
 

jaro0508

Member
myślę ze nikt przy zdrowych zmysłach nie kwestionuje jakości obrazu z oleda.. a już Panasa dopiero :) ale człowiek zwyczajnie się boi jeszcze tej technologii a przynajmniej tego rzekomego "wypalania" matrycy.. tych komentarzy na ten temat.. które nie wiadomo jak traktować? jako mity pólprawdy czy rzeczywistość???
 

Bodziokrakow

New member
Ceny są na razie orientacyjne, zobaczymy jakie będą w rzeczywistości, poza tym oprócz najwyższego modelu, są też nieco niższe:

GZ1500 - ok. 2 599 EUR 55' i 3 599 EUR 65'
https://www.avcesar.com/actu/id-26792/tv-oled-panasonic-gz1500-toujours-55-et-65-au-programme.html

GZ1000 - ok. 2 299 EUR 55' i 3 299 EUR 65'
https://www.avcesar.com/actu/id-26789/tv-oled-panasonic-gz1000-55-et-65-au-programme-bis.html

GZ950 - ok. 1 999 EUR 55' i 2 999 EUR 65'
https://www.avcesar.com/actu/id-26784/tv-oled-panasonic-gz950-55-et-65-au-programme.html
 

Tonito

New member
Wszystkie OLED-y PANASONIC sa Made In Czech Republic. Fabryka PANASONIC AVC Networks Czech - Plzeň.

Posiadam zestaw PANASONIC 65GZ2000 + PANASONIC UB9000 i nic lepszego w tej chwili na rynku nie istnieje ...

I jeszcze dla tych, co wciaz maja jakiesz problemy z wypalaniem u OLED-ow. PANASONIC GZ2000 zrobil wlasny tuning LG matrycy. Matryca otrzymala specjalna metalowa plyte i wynikiem jest szybsze chlodzenie. Nie tylko blizko 1000 nitow, ale tez super bonus w postaci No Image Retention!

https://www.youtube.com/watch?v=Gf4R68iicC8

Pozdrawiam z Czech.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dzięki - pozdrawiamy z Polski.
To bardzo dobry model faktycznie.
Ale jest na tej samej matrycy LG co inne modele, innych firm.
Ma dużo mniej aplikacji i znacznie mniejsze możliwości niż Oledy Philipsa czy Sony. Niektórzy piszą że mają 2500 nitów...
Czy wiesz na jakiej powierzchni jest to podawane i przez ile minut ?
I ile jest później ?
Ale najważniejsze, że TY jesteś zadowolony. Brawo
 

Tonito

New member
Nie jest to taka sama matryca ... Jest to matryca Professional Edition na specjalne zamowienie PANASONIC-a. Po "tuningu" inzenierow PANASONIC-a ma najwiekszy poziom jasnosci miedzy wszystkimi wspolczesnymi OLED-ami i jako jedyny telewizor nie ma zadnego Image Retention ... Zaden inny OLED na rynku nie ma tak wysoki poziom nitow ...

Poziom 2500 nitow jest oczywiscie bzdura!

Aplikacje mnie nie obchodza. Dla mnie to sa darmowe glupoty, ktore nie powinny byc w telewizorach. Sa z nimi tylko problemy i za kilka miesiacow 2/3 nie dzialaja albo sa tylko za pieniedze. I te pozostale za darmo sa do niczego ... Dla takich rzeczy ma sluzic porzadny externy box.

Testowalem moj wlasny 65GZ2000 w trybach Standard, Kino, THX cinema i Profesional I. Kazdy tryb okolo 10 minut. Na ekranie zostawilem podstawowe Menu z UB9000, pozniej Menu z kilka BD i UHD BD diskow. Zmienialem jasnosc, kontrast na kazdym z tych trybow i nigdy nie bylo zadnego Image Retention! Oczywiscie tez robilem testy z biezancym obrazem + pauza i wynik byl dokladnie taki sam.

Dla mnie jest najwazniejszy parametr jakosc obrazu. Nie interesuja mnie aplikacje, Ambilight, dzwiek albo inne glupoty, ktore nie maja nic wspolnego z jakoscia obrazu. Napewno sie moje slowa niektorym nie beda podobac, ale wszystkie telewizory PANASONIC maja najlepszy obraz Out of box miedzy wszystkimi producentami i seria GZ2000 jest w obecnej chwili najlepszy OLED telewizor na rynku ...

I po profesionalnej kalibracji (chociaz u tego modelu nie jest ona taka wazna jak u innych producentow) jest to prawdziwy HIGH END telewizor 2019 roku ...

Pozdrawiam z Czech.
 
Do góry