Philips The One to watch - PUS7304, 43''/50''/55''/65'' i 70'' - Ambilight 3, Dolby Vision HDR/HDR10 + i Smart TV Android 9,0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips The One to watch - PUS7304, 43''/50''/55''/65'' i 70'' - Ambilight 3, Dolby Vision HDR/HDR10 + i Smart TV Android 9,0

W 2019 roku Philips prawdopodobnie poszerzy swoją linię produktową w zakresie telewizorów OLED. Spory nacisk ma zostać także położony na działania dotyczące produktów plasujących się w niższym zakresie cenowym. Firma zdecydowała się na szczególne wyróżnienie telewizora serii 7, który jako jedyny w ofercie zyskał swoją nazwę.

R2R8260.jpg


R2R8252.jpg

Philips Performance - The One to watch

Nadanie nazwy produktowi zamiast kodu oraz stworzenie dedykowanego sloganu pokazuje, że Philips wierzy, że stworzył produkt wyjątkowy. To oczywiście także chęć zaznaczenia swojej obecności w klasie produktów bardziej przystępnych cenowo.

R2R8250.jpg

Philips Perfrmance (nazwa kodowa 7304) będzie dostępny w sześciu wielkościach: 43", 50", 55", 58", 65" oraz 70".

hdtv.com_.pl-Philips-2019-18.jpg
Philips 43PUS7304 (43 '109 cm) Philips 50PUS7304 (50' 127 cm) Philips 55PUS7304 (55 '140 cm) Philips 65PUS7304 (65' 165) i Philips 70PUS7304 (70 '' 178 cm)
Philips TV 2019, są one zgodne DTS-HD i Dolby Atmos , a ich sekcja audio zapewnia całkowitą moc 20 watów.

HDR10, HDR10 +, Dolby Vision HDR, HDR HLG i Micro Dimming Pro
Philips PUS7304, Premium HDR , HDR10 HDR10 +, Dolby Vision HDR HDR i GWS (Hybrid Log Gamma). Te ostatnie, opracowane wspólnie przez zespoły brytyjskich i japońskich nadawców publicznych BBC i NHK, są mocno oczekiwane, aby stać się standardem transmisji HDR. Istnieje również przetwarzanie PPI 1700 Hz (Picture Performance Index) związane z procesem Micro Dimming Pro.

Całość:
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...r10-i-smart-tv-android-9-0-a.html#post1515055
 

Adam0101

New member
wczoraj szukałem info o tym telewizorze i chyba na amazonie znalazłem wersję 58 cali za 4600zł..jeśli taka cena ma być to upadli na głowę
 

brak2sensu

New member
Witam.Jestem tutaj nowy i chyba nie mogę założyć tematu.Przeglądam opinie telewizorów i mam mętlik w głowie.Chcę zakupić ps4 slim i TV.Tylko jaki ten TV :-/ TV ma służyć do netflixa/ps4/meczy.Ogladam z odległości ok 3,5/4m.Aktualnie posiadam staaaary 43calowy samsung bez smarta,ale czas na zmiany :) Pogralbym bym sobie w fife online na ps4 i obejrzał film chłodnym wieczorem, a będzie takich co raz więcej.Byłem już zdecydowany na PHILIPS 65PUS7304/12, ale teraz zastanawiam się czy nie dopłacić do PHILIPS 55OLED803.Jakość obrazu niesamowita, ale kupująć ten model nie bd 65’ tylko 55’ ( ograniczony budżet ) :( noi ten input lag 38/ms.Straaszny mam dylemat, pomoże ktoś naprowadzić na właściwy wybór ? Dzięki z góry i pozdrawiam
 

brak2sensu

New member
Tak, wisi 58PUS7304/12, chciałem 65’ ale na sklepie mieli ostatnia sztukę, która była używana na wystawie.Dziś postaram się dołączyć do klubu i bd czekał na kalibrację, bo jestem trochę zawiedziony.Mecze słabe, nawet zwykły TVN to pikseloza, a dekoder podpięty pod kamel hdmi 2.0 :(
 

Daniel-1979

New member
65" czy 70"?
IPS czy VA?
3999zł czy 4450zł? (chciałby ktoś Soundbar HTL3325)
Oglądanie z 2,5m to 70" nie będzie za duży (wiadomo , że nie ;-))) ) ?
Co jeszcze za i przeciw wydaniu 450zł?
 

pawelbrz

New member
żadną kalibracją pikselozy i rozmychy wynikającej z kiepskiej jakości materiału o niskiej rozdzielczości i silnej kompresji się nie zniweluje.
 

brak2sensu

New member
Jaki obraz macie w tle ustawiając ustawienia jasność/ostrość/kontrast itd? Jak leci nc+ nie mogę w ogole zauważyć znaczących zmian bo obraz ciagle sie zmienia gdy leci np film
 

Bulgar69

New member
Witam
& grudnia kopiłem Philipsa 70PUS7304/12. Działa raz dziennie. Tzn, ze jak go wyłączę ponownie się nie da włączyć.Dopiero po kilkunastu godzinach udaje się znów uruchomić, po wyłączeniu nie ma możliwości ponownego włączenia. Ekran posiada chmurkę w samym środku ekranu wielkości 30x30 cm, jak się bardziej przytrze widzę łeb św Mikołaja. Zgłosiłem do sklepu o zwrot kasy.
 

Daniel-1979

New member
65" czy 70"?
IPS czy VA?
3999zł czy 4450zł? (chciałby ktoś Soundbar HTL3325)
Oglądanie z 2,5m to 70" nie będzie za duży (wiadomo , że nie ;-))) ) ?
Co jeszcze za i przeciw wydaniu 450zł?


LUDZIE bo chcę dziś zamówić!! Myślałem , że u Kikiego (już nawet pytałem o cenę) , ale kumpel ma kumpla i ten też ma kumpla , który robi w "..." i coś tam będzie taniej. A wy tu o kalibracjach (sam się pewnie po nią zgłoszę) , a ja mam napał tylko nie do końca wiem na co..... jedno wiem - Philips - bo musi być ambi.
 

bielikk

New member
Bez reklam
witam
& grudnia kopiłem philipsa 70pus7304/12. Działa raz dziennie. Tzn, ze jak go wyłączę ponownie się nie da włączyć.dopiero po kilkunastu godzinach udaje się znów uruchomić, po wyłączeniu nie ma możliwości ponownego włączenia. Ekran posiada chmurkę w samym środku ekranu wielkości 30x30 cm, jak się bardziej przytrze widzę łeb św mikołaja. Zgłosiłem do sklepu o zwrot kasy.

przestań wciągać !!!
 
Do góry