Asystent Amazon Alexa od stycznia w słuchawkach z systemem redukcji hałasu Sony WH-1000XM3

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Asystent Amazon Alexa od stycznia w słuchawkach z systemem redukcji hałasu Sony WH-1000XM3



p7s5fkh1k8ffgc8fiu7s.jpg


Firma Sony poinformowała, że w końcu stycznia udostępnione zostaną aktualizacje wewnętrznego oprogramowania, dzięki którym nagradzane słuchawki Sony z systemem redukcji zewnętrznego hałasu — WH-1000XM3, WH-1000XM2 i WI-1000X — zostaną zoptymalizowane do współpracy z asystentem Amazon Alexa.
Słuchawki bezprzewodowe Sony współpracują z większością smartfonów. Dzięki eliminacji przewodów zapewniają swobodę ruchów, a wbudowana technologia redukcji zewnętrznego hałasu tłumi typowe hałasy dobiegające z otoczenia. Użycie asystenta Alexa w słuchawkach Sony jest łatwe: aby włączyć odtwarzanie muzyki, wysłuchać wiadomości itp., wystarczy nacisnąć przycisk i zadać pytanie.
— Miło nam, że w styczniu wzbogacimy nasze cenione słuchawki bezprzewodowe z systemem redukcji zewnętrznego hałasu o współpracę z asystentem Alexa — mówi Richard Palk, dyrektor ds. marketingu i planowania produktu Video & Sound w Sony Europe. — Staramy się, by wrażenia użytkowników naszych słuchawek stawały się coraz lepsze. Umożliwiamy im zatem użycie komend głosowych do sterowania słuchaną muzyką.
— Cieszymy się, że współpracujemy z Sony nad połączeniem wysokiej jakości z prostotą komend głosowych w celu zapewnienia słuchaczom lepszych wrażeń — mówi Pete Thompson, wiceprezes Alexa Voice Service. — Wbudowany asystent Alexa pozwala w prosty sposób odtwarzać nagrania, słuchać wiadomości, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi i zdobywać najróżniejsze umiejętności.

W sierpniu firma Sony ogłosiła zgodność z asystentem Amazon Alexa swojego głośnika w formie listwy Dolby Atmos®[1] HT-ZF9. Dzięki niej użytkownicy urządzeń z systemem Alexa mogą odtwarzać muzykę i regulować dźwięk z głośnika ZF9.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę nad tym modelem, ale muszę jeszcze odsłuchać.
Alexa o tyle fajna, że będzie można jej "zlecić" odpalenie dowolnej piosenki i ją mamy, bardzo fajna opcja do słuchawek.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Co tam pałąk :) - redukcja hałasu niesamowita. W tym przypadku dla mnie kwestia audio czy inne cechy spadają na dalszy plan. Dla mnie tylko jako podróżne. Oczywiście robiłem masę porównań, głownie z Bose Quiet Comfort 35II. Dźwiękowo zupełnie inaczej, redukcja nieco słabsza i dla mnie obłsuga nie tak intuicyjna jak u Sony. Oczywiście takich filmików w sieci są już setki. Trzeba samemu potestować.

[youtube]A8MFlzT07SU[/youtube]


Swoją droga narzekają na jakosć połączeń telefonicznych w Sony- no faktycznie kiepsko.
Niektórzy narzekają też na "pykanie" w tle, które naprawia sie pacnięciem w muszlę :grin:


[youtube]ge5BS0Co9Bc[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To mówisz, że masz te M3? Nic się nie chwaliłeś ; )
Mi generalnie głównie do kina potrzebne - czyli musi być uderzenie i odpowiednie zejście, muza oczywiście też, ale nie oczekuje tutaj audiofilskich wrażeń, nie to jest zamysłem.
Podobnie, jak nie będę wykorzystywał na zewnątrz, ale redukcja szumów, to akurat genialny patent, także na sąsiadów. Ogólnie odcięcie się od świata, to mi się podoba, tyle, że to już czułem testując sporo tańsze wybrane modele.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze nie mam, lada dzień ;)
Jesli chodzi o NC to testowałem chyba wszystko co jest na rynku od tanich po drogie. Sony nr1, za raz potem Bose i długo, długo nic.
Dźwiękowo do pewnych rodzajów brzmień wolałbym Bose, do innych Sony, ale jest EQ, wieć na to kicham.
Wygoda to kwestia indywidualna.
Hmm, do kina nie wiem czy nie Bose...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj znać jak kupisz.
Wygłuszenie jest genialne, to akurat nie podlega wątpliwości.
Spodobały mi się (dla odmiany) beżowe, kto wie, może i ja je łykne.
Sprawdż jak przy seansach się mają, bo nijak idzie to sprawdzić w sklepie.
 

towalski

Member
Słuchawki super, nie ma co - ale jako jeden z pewnie nielicznych jestem dotknięty problemem cracking issue. Sony umywa ręce i twierdzi, że tak ma być i w korespondencji unikają odpowiedzialności. Za niedługo wysyłam na gwarancji, ale póki co są potrzebne.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Słuchawki super, nie ma co - ale jako jeden z pewnie nielicznych jestem dotknięty problemem cracking issue. Sony umywa ręce i twierdzi, że tak ma być i w korespondencji unikają odpowiedzialności. Za niedługo wysyłam na gwarancji, ale póki co są potrzebne.

Dla mnie jest to informacja dyskwalifikująca zakup tych słuchawek.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Słuchawki super, nie ma co - ale jako jeden z pewnie nielicznych jestem dotknięty problemem cracking issue. Sony umywa ręce i twierdzi, że tak ma być i w korespondencji unikają odpowiedzialności. Za niedługo wysyłam na gwarancji, ale póki co są potrzebne.
Pękły same, czy im pomogłeś?
 
Do góry