Android 8.0 już dla Philipsów z roku 2016!

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie zaktualizował się mój tv i pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Nie będę opisywał więcej, sami sprawdźcie...
PS Brawo dla Philipsa za szacunek do starych klientów.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Kiedyś stary oznaczał 10 lat a dziś 1,5 roku więc za co im dziękować wzięli kasę to niech dbają o swój produkt !! Z drugiej strony czasy mamy takie a nie inne ze po tv idzie się z walizką małego inżyniera żeby w domu nie dostać zawału.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
To podaj mi nazwę producenta, który po 2,5 roku od wprowadzenia na rynek swojego tv wypuszcza do niego aktualizację. Telewizory dawno po gwarancji, więc nie o troskę o sprzęt chodzi.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Zgadzam sie ze to cos nie spotykanego w swiecie tv ale ja do swojego wczesniejszego samsunga otrzymywalem regularnie aktualizacje przez prawie 3 lata ale nie tak spektakularna jak to jest z androidem nauczylismy producentów czegokolwiek że 2 lata to już stary sprzęt.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
To podaj mi nazwę producenta, który po 2,5 roku od wprowadzenia na rynek swojego tv wypuszcza do niego aktualizację. Telewizory dawno po gwarancji, więc nie o troskę o sprzęt chodzi.

A no podam ci : LG , i prawie po takim okresie jak piszesz była u mnie aktualizacja nie dawno !!! Jak nie wiesz to nie wypisuj bzdur
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ale ty piszesz o systemie, który jest tak ułomny, że jego nieustanna aktualizacja jest niezbędna by wogóle dało się z tego korzystać. Android takich ograniczeń nie posiada, więc jego aktualizacja jest wyłącznie dobrą wolą a nie obowiązkiem producenta.
 

piotrson

New member
Zazdroszczę ci kolego brodacz
JA niestety nie doczekałem tej aktualki bo mój PFS 8209 właśnie padł i nie daje znaków życia.
I troszkę się nawet cieszę bo ostatnie miesiące to była masakra żadne aktualki i restarty fabryczne nie pomagały TV wieszał się minimum 1 dziennie
a ostatnie 3 miechy to po kilka razy dziennie
Jak włączyłeś na danym programie to nie mogłeś przełączyć na inny wcześniej jak po kilkunastu minutach masakra .Cały ten TV Philips to jedna wielka lipa od początku nigdy więcej Philipsa wolę się przerzucić jak to kolega brodacz napisał na ułomny system webOs ale działający niż na andka
który się ciągle zawiesza i myśli za każdym razem wieki !!! Z stąd nastepny TV to LG może Samsung bo kolega ma Sony z andkiem i ma to samo
Mam taką zasadę że jak płace to po to by z tego korzystać i mieć frajdę
a nie ciągle nerwy a dla mnie nie ma bardziej ułomnego i chorego zarazem systemu na TV jak Android może napiszę dosadnie w moim Philipsie to po prostu śmieć i na
pewno będę odradzał każdemu
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Rozumiem, że twój tv miał Andka 7 lub 8? To faktycznie nowym tv z tym systemem też bym nie zaufał. Nie zastanawiało cię, dlaczego ten problem nie dotyczy modeli o co najmniej 2 lata młodszych od twojego?
 

piotrson

New member
Nie będę nikogo tu na tym forum przekonywał czy taki czy inny tv jest lepszy
ja tylko wyrażam swoja opinie na podstawie modeli które kupiłem
a było już tego z 8 sztuk
Panasonic ,LG,Samsung,oraz Philips
Akurat philips 2 sztuki jeden kupiłem teściowej mały 32 cale i niestety padł również po 4 latach max , ale świecił ładnie.
Wszystkie inne TV graja do dziś
i najdłużej panasonic plazma 37 cali która ma ponad 12 możne 13 lat
Samsung mojej siostry 55 cali wysoki model na tamte czaszy ma już 9 lat
i ten dużo godzin dziennie świeci , Lg odpowiednio 32 cale 11 lat ,
55 cali 8 lat, 42 cale 5 lat i samsung 47 miałem go tylko 2 lata ale gra u mojego kolegi już 3 lata i nic sie nie dzieje ,
tak więc stad moje prywatne opinie o philipsie .
Mój ostatni 4 letni model nie był ideałem ale obraz miał dobry lecz skłaniam sie twierdzić że philips robi mało żywotne telewizory tak jest w moim przypadku .
Stąd moja prywatna opinia że philips jest dużo gorszym TV jezeli chodzi o funkcjonalność systemu i oczywiście o trwałość ,nie mówię tu o obrazie bo byłem z obrazu zadowolony niestety nie kupie
już tej marki TV bo jeszcze pamiętam co przeżywałem przez ostatnie 2 lata nie mówiąc już o ostatnich 4 miechach a z systemu android w TV nie korzystałem chyba od pół roku bo to była masakra jeżeli chodziło o czas
a i tak kończyło sie za wiechą .
Patrzyłem na nowe modele Philipsa i Sony bo miały wedle mnie troszkę ładniejsze ( inne ) obrazy jak konkurencja w podobnej cenie ale jak tylko sobie pomyślałem co mnie może czekać z Andkiem na pokładzie to mi mijało zainteresowanie i na dzień dzisiejszy nic tego nie zmieni.
Dlatego również pisze na tym forum by przekazać moje doświadczenia z
moimi TV i muszę stwierdzić że na dzień dzisiejszy system W LG czy W Samsungu jak dla mnie jest o 100 % lepszy szybszy niż Android który oferuje Philips , Sony , czy choćby Firma TCL gdzie tam tez są za wiechy
i trzeba restartować cały tv wiem bo tu sąsiad ma taki od 3 miesięcy
i narzeka .
Pozdrawiam
 

latonio

Member
Mam Philipsa ponad rok. Na temat trwałości nie będę się wypowiadał, bo na razie nie ma o czym. Natomiast to, co piszesz o Androidzie w tv, to bzdura. Nie narzekam na szybkość działania. Jeden zwiech ale na własne życzenie. Po prostu grzebak jestem. Szwagierka po sąsiedzku ma Soniaka na Androidzie i też sobie nie narzeka. Obraz świetny. Co do systemów w LG i Samsungu? Raczej nie dla mnie. Lubię swobodę.
 

mr_roba

Member
Nie będę nikogo tu na tym forum przekonywał czy taki czy inny tv jest lepszy
ja tylko wyrażam swoja opinie na podstawie modeli które kupiłem
a było już tego z 8 sztuk
Panasonic ,LG,Samsung,oraz Philips
Akurat philips 2 sztuki jeden kupiłem teściowej mały 32 cale i niestety padł również po 4 latach max , ale świecił ładnie.
Wszystkie inne TV graja do dziś
i najdłużej panasonic plazma 37 cali która ma ponad 12 możne 13 lat
Samsung mojej siostry 55 cali wysoki model na tamte czaszy ma już 9 lat
i ten dużo godzin dziennie świeci , Lg odpowiednio 32 cale 11 lat ,
55 cali 8 lat, 42 cale 5 lat i samsung 47 miałem go tylko 2 lata ale gra u mojego kolegi już 3 lata i nic sie nie dzieje ,
tak więc stad moje prywatne opinie o philipsie .
Mój ostatni 4 letni model nie był ideałem ale obraz miał dobry lecz skłaniam sie twierdzić że philips robi mało żywotne telewizory tak jest w moim przypadku .
Stąd moja prywatna opinia że philips jest dużo gorszym TV jezeli chodzi o funkcjonalność systemu i oczywiście o trwałość ,nie mówię tu o obrazie bo byłem z obrazu zadowolony niestety nie kupie
już tej marki TV bo jeszcze pamiętam co przeżywałem przez ostatnie 2 lata nie mówiąc już o ostatnich 4 miechach a z systemu android w TV nie korzystałem chyba od pół roku bo to była masakra jeżeli chodziło o czas
a i tak kończyło sie za wiechą .
Patrzyłem na nowe modele Philipsa i Sony bo miały wedle mnie troszkę ładniejsze ( inne ) obrazy jak konkurencja w podobnej cenie ale jak tylko sobie pomyślałem co mnie może czekać z Andkiem na pokładzie to mi mijało zainteresowanie i na dzień dzisiejszy nic tego nie zmieni.
Dlatego również pisze na tym forum by przekazać moje doświadczenia z
moimi TV i muszę stwierdzić że na dzień dzisiejszy system W LG czy W Samsungu jak dla mnie jest o 100 % lepszy szybszy niż Android który oferuje Philips , Sony , czy choćby Firma TCL gdzie tam tez są za wiechy
i trzeba restartować cały tv wiem bo tu sąsiad ma taki od 3 miesięcy
i narzeka .
Pozdrawiam



A mi wszystkie sprzętu Samsunga jakie miałem (telefon, 2 odkurzacze, telewizor, pralka) psuły się na potęgę albo działały niezadowalająco, dlatego na sprzęt tej marki nie ma u mnie miejsca w domu. A miałem modele z najwyższej pułki w swoim czasie.
Czy to czegoś dowodzi? Raczej tego, że miałem pecha do tej firmy oraz tego, że modele ze średniej i niższej pułki są bardziej trwałe niż te najdroższe.
Co do systemu w telewizorach to trudno mi się z Tobą zgodzić. U mnie na Philipsie ani razu się nie zawiesił i działa bardzo sprawnie. U sąsiada na Sonym też śmiga aż miło. U innego zaś na Samsungu to padaka jeśli chodzi o jakość aplikacji.
Na szczęście na rynku jest dużo firm i technologii, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raczej na podstawie jednego modelu nie powinniśmy uogólniać...
Firmy zmieniają też technologię.
 
Do góry