Piękny Samsung Galaxy S10! Ale czy naprawdę tak wygląda?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Piękny Samsung Galaxy S10! Ale czy naprawdę tak wygląda?


Opierając się na najnowszych plotkach, oto, jak może wyglądać następny flagowy smartfon Samsunga.

Projektant Ben Geskin rozwinął swoją koncepcję w kwietniu, aby stworzyć nowy hipotetyczny rendering w 3D dla Samsunga Galaxy S10. I prawdą jest, że rezultat jest naprawdę wspaniały.

Ta koncepcja zawiera szczegóły ujawnione przez najnowsze plotki na temat urządzenia, w tym bardzo cienkie krawędzie u góry iu dołu ekranu, zintegrowany czujnik odcisków palców pod ekranem, potrójny czujnik fotografii u dołu ekranu. Z tyłu ukrywanie przedniego sensora fotograficznego pod ekranem, objawiającego się w postaci małej dziury w górnej części ekranu, zawsze bardziej eleganckiej niż wycięcie.

avcesar
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To niektórzy już zacierają łapki, bo będą wymieniać, a inni zacierają , bo taniej będą mogli kupić poprzednika, który im w zupełności wystarczy..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Żeby te telefony robili bardziej wytrzymałe. Mój S7Edge wypadł mi z kieszeni na budowie i szybka z tyłu poszła w p..... Ja się skuszę na 10 pod warunkiem, że będzie miał nową baterię grafenową, którą otrzyma podobno Note.
 
Do góry