Prywatna Linia Aura ogłasza swój samolot premium z wyświetlaczami OLED.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Prywatna Linia Aura ogłasza swój samolot premium z wyświetlaczami OLED.
Aura-aircraft-OLED-ceiling-img_assist-400x225.jpg

Aura z siedzibą w USA jest nową, półprywatną linią. Zostaną ogłoszone i dwie różne klasy - pierwsza i VIP. Klasa VIP obejmuje wyświetlacze OLED w oknach (Aura mówi, że będą to przezroczyste diody OLED).

Klasa fal będzie również zawierała duży sufitowy wyświetlacz OLED, który będzie symulował niebo. Wyglądają jak komercyjna instalacja telewizyjna OLED firmy LG.

W zeszłym miesiącu linie Emirates Airlines wprowadziły nową pierwszą klasę, która obejmuje wirtualne okna OLED. Wygląda na to, że diody OLED w końcu wchodzą na rynek lotniczy.
oled-info
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki za ile taki bilecik można wyszarpać ? :) Ale w czymś takim to i 15 godzin można lecieć...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
ojjj tam.
Whisky na poklad i w klasie ekonomicznej tez wytrzymasz 15h. Zleci raz dwa :)

Najgorzej jak cie posadza w srodku, kolo mnicha ktory sie nie myje i siedzenia obok kuchni z chinskim zarciem. Wtedy i oledy w oknach nie pomoga :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewne jak ktoś wali to i klima nie da rady.. Dla mnie takiego Misia powinni wystawić za okno i tyle..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No powinni w jakis "dyskretny" sposob skontrolowac higiene pasazerow. Jak od kogos wali na kilometr no to sorry ale w d. mam poprawnosc etniczna/religijna czy inne. Smierdzisz nie wsiadasz. Nie miescisz sie w fotelu z zamknietym podlokietnikiem nie wsiadasz (ja jeszcze sie mieszcze :)) lub kupujesz podwojny bilet.

Jak siedzialem kolo kuchni to tez zapachy niezbyt ciekawe, dodam ze lecialem chinskimi liniami lotniczymi i zarcie chinskie. Wiec chyba wiecie jak ich jedzenie potrafi pachniec.
 
Do góry