Oled Philips OLED903 Ultra HD Premium TV, 55 '' / 65 '' z rewelacyjnym dźwiękiem głośników Bowers & Wilkins.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled Philips OLED903 Ultra HD Premium TV, 55 '' / 65 '' z rewelacyjnym dźwiękiem głośników
Bowers & Wilkins.
tv-oled-philips-oled903-ultra-hd-premium-55-65-annonces_prev_06345627.jpg

To kolejna czwarta seria telewizorów Oled w 2018 roku.
Dowodzić ma Philips OLED903.

Przypominamy, że obecna seria Oled Philipsa = Philips OLED873 który składa się z pojedynczego modelu 65 '' (165 cm), Philipsa 55POS9002 oraz Philips OLED973 ( który ma również pojedynczy egzemplarz 65'' i pojawił się już w IFA w Berlinie we wrześniu ubiegłego roku.
Seria OLED803 Philips będzie wprowadzona w sierpniu 2018 roku i będzie składać się dwóch wielkości Philips 55OLED803 i Philips 65OLED803.


philips_oled903_remote.jpg

W serii OLED903 Philips zaprezentuje model na targach IFA w Berlinie 2018.
Ogłoszenie tej serii pochodzi z nieszczelnej witryny iF Design Award.
Telewizor OLED903 będzie w stanie zaoferować audiofilską jakość dźwięku. Czyli powinniśmy zobaczyć pierwszą realizację partnerstwa między TP Vision, posiadaczem marki Philips TV, a Bowers & Wilkins, znanym producentem brytyjskich głośników Hi-Fi.

Z technicznego punktu widzenia, nie wiemy nic konkretnego na temat tych dwóch nowych ekranów Oled, wiemy już, że modele OLED903 skorzystają na nowym zdalnym sterowaniu.

Philips celuje bardzo wysoko, gdyż będzie to najlepiej też wyposażony telewizor na rynku.
AVcesar.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Powinno brzmieć nieźle zwłaszcza, że B&W o uznany producent .Jednak z całym szacunkiem nie sądzę aby udało się przebić brzmienie telewizora Avant
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Powinno brzmieć nieźle zwłaszcza, że B&W o uznany producent .Jednak z całym szacunkiem nie sądzę aby udało się przebić brzmienie telewizora Avant

B&O już od dawna nie robi technicznie dobrych rzeczy (przynajmniej nie tak jakby miała sugerować cena) a jedynie pozostał nieuzasadnienie drogi design. Byłem u klienta, który dał za takowy 350k zł i wolałem go nie drażnić jak niewiele otrzymał za te pieniądze.
 

barburian

New member
Bez reklam
W B&O płaci się tylko za design i walory estetyczne, dźwięk bardzo przeciętny,
Jak ten Philips będzie kosztował 11-12 tyś to ok, ale jak wystrzelą z ceną 15 tyś to już lepiej kupić w mojej ocenie Panasonic-a 65FZ800 za 11 tyś
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Słyszałem B&O i faktycznie dźwięk by ok.Ale cena akceptowalna tylko przez miłośników Banga !
Zobaczymy jak poradzi sobie Philips z B&W.
Pięknie wygląd. Będzie pewnie na Androidzie 8,0.
Ma Ambilight i świetne multimedia. Teraz ma Google Assistant i pełną obsługę głosową. Jest VP9-2, HDR , niski Input Lag , super aplikacje.
Ciekawa tylko jaką ceną sobie zażyczą ?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W B&O płaci się tylko za design i walory estetyczne, dźwięk bardzo przeciętny,

Bez urazy ,ale pojęcia bladego nie masz .Żeby pisać o czymś że ma słaby dźwięk to trzeba najpierw posłuchać ,ja miałem tą okazję przy flagowych kolumnach Beolab 90 i telewizorze Avant więc wiem o czym piszę .W obecnej chwili nie ma na świecie telewizora który chociaż by się zbliżył do Avanta pod względem dźwięku
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Bez urazy ,ale pojęcia bladego nie masz .Żeby pisać o czymś że ma słaby dźwięk to trzeba najpierw posłuchać ,ja miałem tą okazję przy flagowych kolumnach Beolab 90 i telewizorze Avant więc wiem o czym piszę .W obecnej chwili nie ma na świecie telewizora który chociaż by się zbliżył do Avanta pod względem dźwięku

I tu widać dla kogo B&O tworzy. Nie rozumiesz, że pomimo, iż ten dźwięk jest lepszy, to nie na tyle by płacić za to 2x wartość telewizora? Każdy kto ma poukładane w głowie kupuje tv dla obrazu a dźwięku uzupełnia czymś zewnetrznym. I płaci ułamek tego ile kosztuje B&O. A gra zdecydowanie lepiej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie nie warto płacić trzy razy więcej, ale są ludzie którzy kupują bo chcą. Nikt ich nie zmusza. Taj jak Ferrari...
 

Bigmoo

New member
Są ludzie którzy zarabiają bardzo dużo kasy , i co u nich w wielkim salonie ma stać Philips , lub LG :):):) , po to są właśnie takie firmy.Porównywanie ich ze sprzętem w sumie popularnym (czytaj takim który można kupić w markecie ) jest całkowicie bez sensu.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
I tu widać dla kogo B&O tworzy. Nie rozumiesz, że pomimo, iż ten dźwięk jest lepszy, to nie na tyle by płacić za to 2x wartość telewizora?

Chyba sam nie rozumiesz .B&O nie jest producentem na rynek masowy i co najważniejsze nie produkuje rzeczy banalnych wystarczy zobaczyć kto dla nich projektuje - David Lewis ,Cecilie Manz ,Jacob Wagner,Frackenpohl Poulheim czy Alexander Slaatto ma to przełożenie w cenie .Dla jednych Avant jest warty swoich pieniędzy (ok. 25000 tyś euro) a dla innych nie .Podobnie jest w przypadku luksusowych ,ubrań ,perfum ,samochodów itp
Wracając do tego Avanta - sekcja dźwięku jest oparta o 8 głośników 3x wysokotonowe ,3x średniotonowe i 2x niskotonowe UWAGA ! o średnicy 6,5 cala .Głośniki dostarczyła prawdopodobnie firma Peerless ,całość zasila 8 wzmacniaczy klasy D o mocy 60W każdy .Telewizor posiada jeszcze zintegrowany cyfrowy moduł 7.1
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy zatem twierdzisz, że kupując tegoroczny model oleda lg 77" i dokładając 50k na sprzęt audio nie uzyskałam takiego obrazu i dźwięku jak w B&O?
Co do wyglądu to zapewniam cię, że każdy stolarz czy ślusarz z żyłką artysty za dużo skromniejsze pieniądze zrobiłby z tego dzieła sztuki. Drewniane ramy do Philipsa kosztowały mnie 200 zł. I to był jedyny taki egzemplarz na świecie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Philips wciąż nie ma oficjalnie ekranu z panelem LG.display z 2018r. Czekamy na 803, bez zbędnych soundbarow. Liczy się obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Można się zapisywać już na 55Oled 803.
Specjalna oferta od przyszłego tygodnia tylko dla 15 pierwszych zainteresowanych.
 
Do góry