TCL rozpoczyna oficjalnie współpracę z Neymar Jr.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL rozpoczyna oficjalnie współpracę z Neymar Jr.

tcl_neymar_jr_quarter.jpg


Gracz PSG Neymar Jr stał się twarzą producenta telewizorów firmy TCL.

Ogłoszono już na początku lutego, że partnerstwo pomiędzy piłkarzem Neymar Jr i marką TCL się rozpocznie- ale oficjalnie rozpoczęło się 17 kwietnia podczas imprezy w Sao Paulo, rodzinnym mieście piłkarza.

tcl_neymar_jr.jpg


Słowo Neymara Jr.
"Jestem zaszczycony, że mogę być globalnym ambasadorem marki TCL, mamy podobne wartości, takie jak dążenie do doskonałości i dobre wyniki, powiedział Neymar Jr. Moi fani oglądają mnie grającego w piłkę w telewizji. Teraz ja też mam przyjemność oglądania zawodów sportowych na ekranie TCL z moją rodziną i przyjaciółmi. Wiem, że to partnerstwo będzie udanym i przyjemnym doświadczeniem. "




"W TCL wszyscy jesteśmy pasjonatami tego sportu, więc Neymar Jr. stał się oczywistym wyborem dla marki" - powiedział Kevin Wang, wiceprezes TCL Corporation i dyrektor generalny TCL Multimedia. Współpraca z Neymar Jr. jest integralną częścią globalnej strategii marki TCL. Cieszymy się, że możemy współpracować z tym wyjątkowym ambasadorem i że możemy zaoferować widzom świetne wrażenia sportowe za pośrednictwem naszych inteligentnych telewizorów. "
avcesar
 
Do góry