Wybuch subskrybentów w serwisie Netflix dzięki oryginalnej treści !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybuch subskrybentów w serwisie Netflix dzięki oryginalnej treści !


W pierwszym kwartale 2018 r. Nastąpił nieoczekiwany wzrost liczby abonentów na usługi Netflix na całym świecie.

Według źródeł agencji Reutera, platforma OTT Netflix odnotowała wzrost bazy abonentów o 7,4 miliona w okresie od stycznia do marca tego roku, gdzie spodziewała się (szacunki Wall Street amerykańska giełda) około 6,5 miliona. W sumie Netflix liczy teraz ponad 125 milionów subskrybentów na świecie ...

Rosnąca liczba oryginalnych programów - słynnych Netflix Originals - oferowanych przez serwis ma swój duży udział. W pierwszym kwartale, w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym, Netflix podnosi o 85% swoją ofertę oryginalnych treści w sumie 483 godzin. To rekord firmy.

Przypominamy, że Netflix zamierza w tym roku zainwestować 8 miliardów dolarów na produkcję oryginalnych treści i zaoferuje w sumie 700 nowych programów z całego świata.
avcesar
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie ma co sie dziwic. Niektore pozycjebsa calkiem spoko.

Np. Ostatnio ogladalem Outsider. Swietny film.
 

timonek

Member
Bez reklam
To jedna wielka lipa jest a ich filmy wlasnej produkcji to tandeta i tylko po to im placic bo maja swoje produkcje i seriale. A filmow ktore bym chcial znanych wytworni duze hity to nic nie ma same lipy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To jedna wielka lipa jest a ich filmy wlasnej produkcji to tandeta i tylko po to im placic bo maja swoje produkcje i seriale. A filmow ktore bym chcial znanych wytworni duze hity to nic nie ma same lipy.
Nikt Ci nie każe płacić. Ja korzystam z Netflix od dawna i nie mam zamiaru rezygnować. W tej chwili można go mieć za śmieszne 34 zł/4 = co daje 8,5 zł na osobę :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ilość świadczy o zapotrzebowaniu.
Jak się komuś nie podoba ( zawsze ma prawo) nie płaci i nie korzysta.
 

lemon 1971

New member
Nikt Ci nie każe płacić. Ja korzystam z Netflix od dawna i nie mam zamiaru rezygnować. W tej chwili można go mieć za śmieszne 34 zł/4 = co daje 8,5 zł na osobę :D
a ja korzystam z kont na allegro za 2 zlote 4 urzadzenia 4k ,jeden miesiac ,,zadnych problemow dostajesz konto haslo i ogladasz ,niekiedy ten jeden miesiac przedluza sie do 1,5 miesiaca tak jak ostatnio,,,ale jak pisze timonek te seriale netflixa to szrot ,,taka moda na sukces setki odcinkow o d,u,p,i,e maryni
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam zupełnie odmienne zdanie, niektóre seriale biją na głowę "hity" kinowe, a to, że przy takiej ilość trafią się gorsze/lepsze, to naturalne zjawisko.
Ja dzięki Netflixowi bawiłem się lepiej przez ostatni rok, jako - kinoman, jak w analogicznie przed Netflixem bazując tylko na pozycjach kinowych.
 

RAF1977

Banned
Ilość świadczy o zapotrzebowaniu.
Jak się komuś nie podoba ( zawsze ma prawo) nie płaci i nie korzysta.
Ja korzystam od 2 lat i chyba zrezygnuję.
Same bzdety, niestety.

Tzn same bzdety na tą chwilę, bo kilka fajnych produkcji było.

No i złożyłem rezygnację.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja mam zupełnie odmienne zdanie, niektóre seriale biją na głowę "hity" kinowe, a to, że przy takiej ilość trafią się gorsze/lepsze, to naturalne zjawisko.
Ja dzięki Netflixowi bawiłem się lepiej przez ostatni rok, jako - kinoman, jak w analogicznie przed Netflixem bazując tylko na pozycjach kinowych.
Dokładnie. Te które oglądałem są naprawdę dobre, niektóre wręcz świetne. Tak na szybko: Atypowy, El Chapo, Narcos, Stranger Things, Hoyse of Cards, Orange is The New Black. Ozark, Punisher...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Polecam Outlander, z dzieciakami Ania i oczywiscie Stranger Things. Niezłe Crown. Obecnie oblatujemy Star treki. Orange też wciąga. Fajnie popatrzeć jak baby się tłuką.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety w Polsce zawsze znajdą się tacy co by chcieli wszystko za darmo... jeszcze trochę to jadąc po benzynę będą chcieli ją za darmo, ewentualnie za grosze kupić. Tylko niestety Polska to nie Egipt, gdzie litr paliwa kosztuje 0,37$...
 

RAF1977

Banned
Lolek nie wiem jak to ma się do tematu z tym paliwem....
Sam sobie płaciłem najwyższy abonament przez prawie dwa lata.
Nie chcę nic za darmo.
Poprostu uważam, że co ciekawe obejrzałem, aktualnie same bzdety dodają.
To moje zdanie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Raf ja nie mówię ,że tam są same cuda, tylko nie o to chodzi.. chodzi mi o fakt, że niestety dla Polaków jeśli chodzi o filmy czy muzykę to zawsze będzie za drogo.. Tylko jakoś tak dziwnie się składa, że niektórzy jak ściągają to te same "bzdety" już oglądają i pasuje.. I pisze całkowicie ogólnie, a nie do konkretnej osoby.. pamiętaj, że nowości za filmy po 12 zl w wypożyczalniach BH również okazało się, że jest to cena z kosmosu.. Cena za C+ czy HBO, cinemax również jest za drogo jak się tutaj w wielu wypadkach czyta.. To ja się pytam co jest tanio w tym kraju?? Dla pewnych osób.. paczka papierosów jest tanio, flaszka wódki jest tanio.. bo te same osoby często gęsto kupują używki tego typu.. i na to nie szkoda kasy, ale wykupić C+ to już kosmos cena i poje.. tych biznesmenów z tv co sobie wymyślili te ceny .. ale kto wie może za jakiś czas będzie można kupić na allegro za 5 zeta pakiet HBO i C+ na miesiąc. Kiedyś złodzieje chodzili po bazarach i sprzedawali ofertę C+ ...ale skończyło się..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sam wspomniany "Ozark" pozamiatał większość filmów które były wyświetlane w kinach w ostatnim czasie, a to tylko wierzchołek góry lodowej z biblioteki Netflixa.

Kino mi towarzyszy całe życie, w końcu ten cały sprzęt, czy nawet udział na tym forum, to tylko konsekwencja miłości do kina (także muzyki), ale w ostatnim czasie dopadło mnie znudzenie, większość hitów kinowych, to mocno średnie pozycje, a te kilka wyjątków w ciągu roku, to zdecydowanie za mało, sprzęt powoli zaczął się kurzyć, ale pojawił się zbawca, dla mnie coś zupełnie nowego - Netflix, powiew świeżości, seriale które biją na głowę te wszystkie gnioty które nam się trafiały w kinach, dlatego będę bronił Netflixa.

Raz, za innowacyjne podejście - czyli cała baza w zasięgu pilota (wygoda)
Dwa, za świetne, wręcz genialne seriale które rzuciły nowe światło na kinematografie (a moje zainteresowanie serialami zakończyło się na Miami Vice)
Trzy, za ten wspomniany powiew świeżości, czyli nowy rozdział i ponowna radocha z kina.
Nie muszę już czekać miesiącami na premierę kinową któregoś "hitu" kinowego, wystarczy odpalić Netlixa, znaleźć dobry serial i przez wiele godzin zapewnić sobie świetną rozrywkę.

Tyle z mojej strony, ale co kto lubi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście, że masz rację bo są warte seriale obejrzenia czy też filmy, zresztą 125 mln ludzi to potwierdza..
Pamiętam czasy jak w piątki w wypożyczalniach BH było tłoczno, a w soboty były kolejki do kasy ... a potem stało się to co dzisiaj widzimy..
 

brodacz

Active member
Bez reklam
To nie jest 125 mln tylko pewnie 2x tyle. I nie mam tu na myśli wyłącznie piractwa z allegro, ale przypomnę, że abonament 4k można podzielić na 4 osoby. Czyli prawie na legalu wychodzi 13 zł od łebka.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na Netflixie nie ma fajnych seriali?
El Chapo, Narcos, Dom z papieru, Altered Carbon, Punisher, Stranger Things, Dark, Ozark, Lost in Space.

Do tego sporo filmów i za śmieszną opłatę 54zł miesięcznie, nawet nie chce mi się bawić w kody z allegro.
 

AMP

New member
Ja również jak najbardziej podzielam opinie Armaniga. Ja codziennie zasiadam przed Netflixem i każdy wieczór dostarcza bardzo pozytywnych wrażeniń. Ostatnio ze świeżynek Netflixa "Tabula rasa" (Belgia) - świetny, zaczynam doceniać kino europejskie, a obchodziłem szerokim łukiem. Ogólnie większość produkcji Netflixa do perełki: Dark, Altered Carbon, Stranger Things, Ozark, Narcos, Orange is the new Black, Mindhunter, Trzynaście Powodów, Damnation, The End of the F***ing World, czy już klasyczne Hause of Cards - i to tylko seriale, do tego dochodzą niezłe produkcje pełnometrażowe. Zapewne trafią się jakieś gnioty, ale dobrych materiałów jest tak dużo, że i tak nie ma na nie czasu. Jakość techniczna też jest na wysokim poziomie, masa materiałów w 4K, pojawiają się produkcje w Dolby Atmos, jestem świeżo po 4 sezonie genialnego Peaky Blinders który z DD 5.1 po upmixie do 7.1 (da) brzmi genialnie.
Samo odtwarzanie treści Netflixa na pc czy w aplikacji na TV to bajka - korzystając z HBO GO można się nabawić *******y - pomijając fakt że oprócz GoT i Westworld, to tam naprawdę nic ciekawego nie ma.

Jak napisał RAF1977 "same bzdety"... to mamy obecnie w kinie, 3-4 produkcje w roku warte zobaczenia. A nie zapominajmy, że Netflix to olbrzymi zasób kinowych, dobrych produkcji z przed paru lat - można nadrobić zaległości, lub wrócić do pewnych pozycji.

Za to co oferuje Netflix - 54 zł w najwyższej opcji to śmieszne pieniądze - świadomość, że płace za nc+ podobną kwotę boli i odliczam miesiące do rozwiązania umowy - bo nic po za tym co oferuje naziemna nie oglądam, czyli śniadaniówka w weekendowe poranki i wiadomości.
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Ważny jest także sposób dostarczania rozrywki. Co najważniejsze, nie ma reklam (!), seans można przerwać w dowolnym momencie i wrócić, nie martwiąc się czy szukając w którym miejscu się skończyło, przejrzyste menu, spora baza filmów dokumentalnych czy przyrodniczych, popularno-naukowych o różnej tematyce, jak ktoś lubi stand-up, lokalne produkcje jak reality show japońskich producentów Terrace House. Nie ma powodu do narzekań, cena też przystępna, biorąc pod uwagę, co można otrzymać za tą samą kwotę u konkurencji. Naziemna + Netflix i nic więcej już nie potrzeba.
 
Do góry