Samsung, rozpoczyna produkcję modułowych telewizorów LED Cinema do domu. Wielkości od 110 do 260".

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung, rozpoczyna produkcję modułowych telewizorów LED Cinema do domu. Wielkości od 110 do 260".

main_Samsung_Home-Cinema-Led.jpg
Noże być Twój fantastyczny telewizor The Wall Samsung, bo już zaczyna sprzedawać się seria Cinema LED IF. Technologię LED, z HDR i wymiarach od 110 "do 260".

Technologia, z której Samsung korzystał w kinach pojawi się również w domach.
Nie można mówić że to normalny telewizor ponieważ serii IF brakuje zarówno tunera jak i wyposażenia w audio, ale jest zapewnienie, że wszystko przebiega sprawnie i odzwierciedla potrzeby klientów. Cztery modele dostępne są zarówno w wersji Full HD lub wersji Ultra HD.
Wersje Full HD są 110" i 130” i różnią się wielkością piksela - 1,2 mm lub 1,5 mm. Dla Ultra HD rozmiar podwoi się do 220" lub 260".
Ogromny ekran, to prawdziwe kino w domu.

Dzięki jasności 1600 nitów i HDR masz zapewnienie doskonałej widoczności w ciągu dnia.
Ekran 130" kosztuje 75 000 €.
Cena nie jest rozwiązaniem dla wszystkich, ale nie jest też absurdalną ceną.
Chcesz zamówić ?
dday
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Bez urazy, ale te tv to może nadają się do kościoła by wyświetlać na nich teksty pieśni, ale nie do oglądania w pałacu. Full HD za 300k? Komu to i do czego? Jeszcze zrozumiem 220" bo to 4k i może zrobić namiastkę kina, ale to też u kogoś w hangarze z jego odrzutowcem.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Cena nie jest rozwiązaniem dla wszystkich...
Ciekawe dla kogo cena jest rozwiązaniem :) Ja wiem, że google tłumacz jest wygodny ale bez przesady.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mówiłeś ostatnio, że masz nadwyżkę kasy...tzn. będziesz miał w maju :D
Zamiast tego Merca kupisz:
Ekran 130" kosztuje 75 000 €.
Cena nie jest rozwiązaniem dla wszystkich, ale nie jest też absurdalną ceną.
Chyba coś źle zrozumiałeś, mówiłem że moje dziecko ma komunię w maju i dlatego nie mam wydatków (bo to przecież darmo) i szukam czegoś na prezent dla niego. Więc już mam :D Kupię mu takie tv na wszystkie ściany. Chociaż zastanawiam się czy to nie zbytnia drobnostka...? W końcu za tą kasę może sam kupić za swoją tygodniówkę ;) Skoro na komunię daje się już quady, to może Merolek będzie trafniejszy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na szczęście zawsze ktoś kupi. Na szczęście bo dzięki tym kupującym ceny spadają. Kto ma kasę i chce może kupić.
 

iT!T

Member
Do góry