Czy w 2018 składany telefon Samsung będzie składany do wewnątrz lub na zewnątrz?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy w 2018 składany telefon Samsung będzie składany do wewnątrz lub na zewnątrz?

In-folding-vs-out-folding-phone-design-img_assist-400x200.jpg

Samsung rozwija od wielu lat składane technologie wyświetlania i wygląda na to, że składany telefon / tablet jest zawsze tuż za rogiem. Samsung zbliża się do komercyjnej wersji, a wcześniej w tym miesiącu prezes Mobile Business Group Samsunga powiedział, że ma nadzieję, że w roku 2018 będzie dostępny na rynku składany telefon.

Składane i składane smartfony
[youtube]CpxtDRgMOjQ[/youtube]

Jednym z interesujących pytań jest, jakiego rodzaju urządzenie uruchomi Samsung? W 2016 roku usłyszeliśmy, że Samsung opracowuje dwa podstawowe typy urządzeń - telefon, który zamienia się w tablet i telefon, który zamienia się w zegarek. Obecnie fokus wydaje się być na telefonie / tablecie. Ale czy będzie można go składać, czy składać?
oled-info
 

brodacz

Active member
Bez reklam
To ja już wolę kwadratowy telefon wielkości portfela, który po rozłożeniu da mi panoramiczny obraz niż taką książeczkę do nabożeństwa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kwestia kto co lubi... pytanie czy dalej będą baterie tej samej wielkości co i dzisiaj mamy w smartfonach..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi się podobają takie rozwiązania i raczej wybrałbym składanego do zewnątrz,aby na szybko (czyli normalnie) widzieć co się dzieje,a nie dopiero rozkładać ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gorzej Piramida jak po kilku takich otwarciach i użytkowania na takim ekranie będziesz już musiał szukać kontaktu :)
 
Do góry