Samsung 2018 TV czyli niewidoczny Qled. TV kameleon ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung 2018 TV czyli niewidoczny Qled. TV kameleon , Ambient Mode.

5aa7c0dc072b0.jpeg


Teraz będziesz w stanie bezproblemowo zintegrować telewizor w swoim środowisku, Tryb otoczenia jest spektakularny i oznacza ewolucję TV.

Różni się od koncepcji Samsung The Frame
Po raz pierwszy w rzeczywistości, ekran TV emituje „tło” dając piękny efekt. Obok koncepcji Samsung TV Frame, nowy zakres modeli Samsunga TV QLED 2018 idzie dalej.
180306173637-samsung-tv-ambient-780x439.jpg

Kameleon TV
Jeśli Samsung Frame koncepcja koncentruje się na aspekcie artystycznym z możliwością subskrybowania jednej lub więcej bibliotek treści (galerie, muzea, agencja fotograficzna ...) to Samsung 2018 TV QLED odkrywa inny sposób ukrycia dużego czarnego prostokąta telewizora, gdy jest wyłączony. Poza zdolnością do wyświetlania własnych zdjęć, TV QLED 2018 zyskał możliwość zaawansowanej funkcji godnej kamuflażu kameleona.

Rzeczywiście, za pomocą aplikacji Android/iOS, a po zrobieniu zdjęcia telewizora i jego otoczenia, telewizor analizuje ujęcie i reprodukuje a taki sposób, aby stać się częścią wystroju. A jak zawsze obraz jest wart tysiąca słów...

[youtube]naieoJ7h_rg[/youtube]
avesar
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A teraz proszę podać nazwę innego tv, który nie potrafiłby osiągnąć tego samego.
Samsungu, świat oczekuje Oled a nie gadżetów.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Biorąc pod uwagę przeźroczyste OLEDy, nie wiem z czym Samsung tu wyskakuje, ale gardę trzeba trzymać wysoko i sprawiać wrażenie, że dalej podejmuje się walkę.
 

Beno111

New member
Wymyślają te wszystkie ,,wodotryski" a powinni wziąć się za wady które trapią ledy i oledy!
Dla mnie w tv liczy sie jakość obrazu, wszystko inne schodzi na dalszy plan.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Wybaczcie Panowie... ale to takie typowe..krytyka zewsząd.No to, kto nie chciałby takiego TV ( pomijając inne względy )?
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Mówimy cały czas o bajerach nic nie wnoszących wymyślanych przez Samsunga dla mniej świadomych klientów i o technologii OLED która już te ekrany przeźroczyste oferuje (to było tylko porównanie co wnoszą technologie w omawianej kwestii). Co mają Twoje wnuki do tego, nie wiem.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Widzę że zaciekle bronisz Oleda i odpowiadasz na wszystkie zaczepki:)
Ja osobiście nie kupiłbym Oleda i gdyby ta technologia była taka idealna to Samsung już dawno by się w to bawił. Co do bajerów, wyświetlania ściany, mam to najzwyczajniej w d.... Nie cieszą mnie takie rzeczy, a obecnie produkowane tv od Samsunga czy LG są na tyle ładne, że są to zbędne bajery.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo bo zawsze będą Ci co bronią danej technologii, może to i dobrze, co nie zmienia faktu, że każdy z nas i tak wybierze tv pod siebie.. Dlatego mnie na razie oled nie interesuje.
 
Do góry