Panasonic seria FX780 na matrycach IPS (oprócz 75") przedstawia ceny na 2018.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic seria FX780 na matrycach IPS (oprócz 75") przedstawia ceny na 2018.
tv-led-ultra-hd-panasonic-fx780-mise-a-jour-prix-indicatifs-et-specifications_prev_02594126.jpg

Nowa seria modeli Panasonica będzie wyposażona w matryce IPS, z wyjątkiem modelu 75'', który będzie wyposażony w płytę typu VA. Mianowicie, jest to najnowsza generacja płyt IPS, z większym kontrastem i szerszym kątem widzenia. Oczywiście dokładność kolorów jest również korzystniejsza dla ekranów IPS w porównaniu z matrycami VA.

Wszystkie telewizory Panasonic 2018 Ultra HD będą korzystać z funkcji Smart TV 3.0, która zostanie omówiona bardziej szczegółowo później. Ceny orientacyjne są następujące:

• 1999 € Panasonic TX-49FX780
• 1399 € Panasonic TX-55FX780
• 2199 € Panasonic TX-65FX780
• 3299 € Panasonic TX-75FX780

avcesar.
 

Waldorff

Member
Nie ma to jak samodegradacja. No chyba, że ten nowy, usprawniony typ matrycy IPS zniweluje główne jej bolączki.
 

omot

Member
1999 € Panasonic TX-49FX780
1399 € Panasonic TX-55FX780

Cos tu jest nie tak w tych cenach: 49 drozsza od 55 ?
Chyba ze 999 "ojro"
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Chyba ze to te nowe matryce z milionowym kontrastem i idealna czernia :D ;)

Fajnie jest pofantazjować i snuć marzenia :) , zakładam że Panasonic wprowadzi tego SIPS-a
do modelu GX900 w 2019 roku, a może stwierdzą że nie ma to sensu bo OLED i tak będzie tańszy.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

daniel 88

New member
To sprawdzone źródło że panasonic będzie miał matrycę IPS I jaka to będzie ta matryca czy to ta niby rewolucyjna IPS?
 

Festan06

New member
Czy ktoś już kupił ten TV?Jeżeli tak,to jakie wrażenia?Mam zamiar wymienić mój Panas 47 też IPS.Całkiem możliwe że na ten.Biorę jeszcze pod uwagę Oleda Panasa lub LG.
 

msx

New member
Czy ktoś już kupił ten TV?Jeżeli tak,to jakie wrażenia?Mam zamiar wymienić mój Panas 47 też IPS.Całkiem możliwe że na ten.Biorę jeszcze pod uwagę Oleda Panasa lub LG.
kupilem ten tv tylko ze w uk fx750 totalna porazka wymienilem na samsunga nu8070 , samsung zjadl tego panasa jesli chodzi o obraz na dzien dobry bez zadnych ustawien ,chociaz samsung tez nie ma rewelacyjnego obrazu ale panasonic to juz porazka IPS nie wygra z VA jak narazie, nawet najlepsze nowinki nie pomoga jak matryca do niczego , oczywiscie hdr i filmy z blureya bardzo ladne na panasonicu ale juz nasze rodzime platformy to porazka na calej lini dlatego dla naszych platform tylko VA matryca .
 

Festan06

New member
Piszesz o FX 750! Ja myślę o FX 780.Chyba jest różnica.Chodziło mi o informacje co do matrycy IPS.Teraz mam Panasa TX L47 DT z 2013 roku.Czas na zmianę,na większy.Chciałbym wiedzieć na ile polepszyły się matryce.
Co do porażki?Ja na IPS nie mogę narzekać.Fakt że wieczorem przy ciemnych scenach jest niestety lipa.Reszta jest spoko.W dzień jest OK.Mecze OK.Jestem ciekaw czy Panas zrobił w tym kierunku coś dobrego.Może ktoś coś wie na ten temat?
 

Festan06

New member
Czyli FX to bardziej lipa - czy bardziej spoko ?

Nie wiem.Sam chciałbym wiedzieć.Dlatego napisałem ten post i liczyłem na odpowiedz.Ale TU chyba nikt jeszcze nie ma FX 780.Tak jak wyżej pisałem,mam Panasa IPS z 2013.Mam zamiar zmienić TV.
I chcę wiedzieć na ile Panas poprawił matryce IPS do tych z przed kilku lat.KIKI czy wiesz coś więcej oprócz tego co napisałeś na początku?
 
Do góry