Arcam HDA - nowa linia produktów.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Arcam HDA - nowa linia produktów.
SA20.jpg

W ubiegłym miesiącu Arcam zaprezentował nową linię produktów, jaką firma planuje wprowadzić do sprzedaży. W skład serii HDA mają wejść dwa wzmacniacze SA10 i SA20 oraz odtwarzacz CDS50. To, co przede wszystkim wyróżnia wzmacniacze serii HDA od dotychczasowych produktów, to wejścia cyfrowe. Będą to pierwsze komponenty, które zostaną wyposażone w tego typu gniazda. To duża zmiana w filozofii firmy, która do tej pory tworzyła wzmacniacze bez sekcji cyfrowo-multimedialnych, wychodząc z założenia, że tego typu rozwiązania są zawsze pewnego rodzaju kompromisem. CDS50 będzie łączył w sobie możliwości odtwarzania płyt jak i strumieniowania. Linia HDA opakowana zostanie także w nieco inne obudowy. Więcej technicznych informacji załączamy na ulotce poniżej.
arcam-hda.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety coś w tym jest, amplitunery dla mnie robią najlepsze ze wszystkich - żaden nie podskoczy, a w stereo to nawet nie ma takiej bajki żeby jakiś denon, marantz, onkyo itp dały radę, ale wygląd te zabawki mają specyficzny :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko pamiętajmy, że amplitunery o których piszesz, to koszt rzędu kilkunastu tys. więc trudno, żeby nie były lepszej klasy jak te po 4-7tyś. Denona, Marantza czy czegokolwiek innego.
Tak jak kiedyś pisaliśmy, ja osobiście wolałbym zamiast inwestycji w drogi ampli Arcama, złożyć za te same pieniądze dzielonke - czyli system oparty już na końcówkach mocy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak kiedyś pisaliśmy, że to jest propozycja dla tych co nie chcą mieć "zagraconego" salonu. Wtedy taki amplituner Arcama załatwia sprawę. Pamiętam jak kilka dobrych lat temu pierwszy raz usłyszałem amplituner Arcama powiedzmy coś za około 12 tys. niw wierzyłem, że taka jakość w stereo może być uzyskana z amplitunera. A potem jak topowy posłuchałem to ....:) tylko niestety cena..
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wygląd to zupełnie inna sprawa ,NAD też piękny nie jest podobnie jak Meridian .Pamiętem odtwarzacze z serii Alpha 7/8/9 a później specjalne edycje bardzo udana seria ,właściwie powstała aby móc nawiązać walkę z głównym konkurentem firmą Micromega i jej serią Stage
 

Henry

Active member
Bez reklam
Faktycznie trochę dekoder przypomina..
To dekoder, produkty innej firmy sprzęt AGD ;)
Mnie interesuje jak gra i wygląda na żywo, taki np. Roksan na fotkach wygląda niespecjalnie, ale jak się przyjrzy z bliska na wykonanie i posłucha, to można zmienić zdanie o 180 stopni.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego jak kiedyś bym potrzebował 2 w jednym to na pewno amplituner stałby Arcama :) bo bije wszystkie ...
 
Do góry