Oled - dlaczego ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled - dlaczego ?

hdtv.com_.pl-Philips2018-10.jpg

Firma LG Display opublikowała film, który wprowadza nas w tajniki historii i możliwości telewizorów OLED. Wyjaśnia zalety diod OLED i przedstawia najnowsze specjalne instalacje OLED do prezentacji produktowej i nie tylko.
W tym filmie można zobaczyć specjalne instalacje OLED LGD w Dubai Mall, na lotnisku Incheon, Seoul N Tower i innych miejscach.

[youtube]Cippg7WG7LE[/youtube]
 

iT!T

Member
Może się czepiam, ale nie ma to jak chwalić się osiągnięciami w dziedzinie wyświetlania obrazu za pomocą filmu w 480p :p Brawo LG.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Swoją drogą dość ciekawie przekuć ułomności w atuty. Słaba jasność czyli komfort dla oczu i mniej błękitnego światła. Brzmi logicznie...
 

bartfine

Member
Oczopląsu dzisiaj można dostać by kupić tv. Pokazują ze oled w ruchu ma sie dobrze a w sklepie mm sprzedawcy powtarzają jak mantrę że w ruchu to oledziki słabiutko. I bądz mądry i pisz wiersze....:) ja doszedłem do wniosku że mój tv idzie i nie jest najgorszy :) więc poczekam sobie jezcze na to co przyniesie ten rok w cenach i nowych modelach (mistrzostwa w rosji) jakies promocje napewno będą robić.
 
Do góry