Philips 65PUS 8503 czyli modele 2018

karpik87

New member
Właśnie dziś stał się cud :D
Zamówiłem ten TV w Eukasie za 3599zł. :eek:
cena spadła o 29% hheeee....
Pełen spontan jak go odbiore to opisze swoje wrażenia
Pozdrawiam


Jak tylko dostaniesz ten telewizor to daj znać czy wszystko okay. Na kiedy masz planowaną dostawę? Też jestem bardzo zainteresowany zakupem u nich tego modelu :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Towar z Czech więc Philips Polska podobnie jak LG Polska nie wymienia już matryc. Wszystko więc na drodze handlowej. Chyba, że sklep się zwinie to...
 

karpik87

New member
Towar z Czech więc Philips Polska podobnie jak LG Polska nie wymienia już matryc. Wszystko więc na drodze handlowej. Chyba, że sklep się zwinie to...
Dzwoniłem właśnie na infolinię Philips Polska, jeżeli karta gwarancyjna jest podbita i mamy dowód zakupu, to telewizor podlega gwarancji na terenie całej UE, a więc i Polski. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mają części to zwracają kwotę równowartą cenie zakupu towaru.
 

philips8109

Member
Re:

Dzwoniłem właśnie na infolinię Philips Polska, jeżeli karta gwarancyjna jest podbita i mamy dowód zakupu, to telewizor podlega gwarancji na terenie całej UE, a więc i Polski. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mają części to zwracają kwotę równowartą cenie zakupu towaru.

No widzisz dokładnie to ci pisałem...

Odnośnie odbioru miałem odebrać w piątek ale mam urlop last minute :D

I odbieram po urlopie ...

Jak wrócę opisze swoje wrażenia :eek:k:
 

philips8109

Member
Własnie dziś odebrałem go i testuje ale mało czasu bo goście zaraz będą karpik jaką masz odległość od ściany ???

P.s. Pierwsze co zauważyłem to oglądałem filmy i zdjęcia i rewelacyjne są kolory :)
 

philips8109

Member
niewiem co zrobic sciaglem filmik z neta 4k i tnie troche glos?

takie parametry sa to material HDR

Format : Matroska at 15.6 Mb/s
Length : 10.6 GiB for 1 h 37 min 23 s 328 ms

Video #0 : HEVC at 11.0 Mb/s
Aspect : 3840 x 2080 (1.846) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz
Language : pl

Audio #1 : MLP FBA at 3 186 kb/s
Infos : 8 channels, 48.0 kHz
Language : en

Audio #2 : AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz
Language : en

Text #0 : PGS
Language : en

Text #1 : PGS
Language : pl

Text #2 : UTF-8
Language : pl
 

philips8109

Member
Re:

wie ktos co można zrobic sciaglem na usb najnowsza aktualizacje z grudnia 2018 FUS_TPM171E_105.1.2.84 i jest troche lepiej ale dalej tnie ten glos :-(((
Pomocy Help !
 
Do góry