Hisense Vintage TV, czy telewizor neo-retro Ultra HD.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Hisense Vintage TV, czy telewizor neo-retro Ultra HD.
Hisense_ClassicTV_4.jpg

Na stoisku chińskiego producenta, oprócz H75U9A serii TV, Hisense H65U8A, Hisense U7A, zaprezentowano również telewizory Vintage TV. W programie najnowsze technologie obrazowania o wyglądzie telewizorów lat 60-tych.

Hisense_ClassicTV_5.jpg

Model będzie oparty na panelu LCD o przekątnej 43 cali (109 cm).

ces-18-hisense-vintage-tv-le-televiseur-neo-retro_prev_01261646.jpg


Główne specyfikacje

Technicznie, wciąż niewiele wiemy o tym telewizorze. Ma rozdzielczość Ultra HD, kompatybilny z HDR, funkcja Smart TV.
Szczegóły wkrótce.
avcesar.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Może, o gustach się nie dyskutuje ale moim zdaniem ten tv jest po prostu brzydki, no i jaki sens pakować w 43 cale 4K i HDR.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze żeby działał tyle, co te stare "retro" - czyli w niektórych przypadkach i 20 lat, to nie mam nic przeciwko ; )
 

sentyzibi

Well-known member
Super! :) Retro to retro ;)
Zgadzam się, chociaż mi bardziej takie retro kojarzy się nie w takiej czerwieni, a raczej z masą imitującą kość słoniową, albo z okleiną drewnopodobną z wysokim połyskiem. No ale to ja mam takie skojarzenia, bo dla każdego retro to mogą być zupełnie inne czasy.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 

janusz

New member
Bez reklam
Może, o gustach się nie dyskutuje ale moim zdaniem ten tv jest po prostu brzydki, no i jaki sens pakować w 43 cale 4K i HDR.

Też mi sie nie podoba, co nie oznacza, że nie ma sensu. Wydaje się to TV który ma trafić w jakąś niszę rynkową, zawsze znajdzie się trochę osób o odmiennym, indywidualnym guście. Może np. będzie pasować do innych sprżetów AGD w jakiejś wielkiej kuchni itp.
Z czemu do 43 cali 4k i HDR? Odpowiedź jest prosta, taki telewizor wyjdzie najtaniej w 2018 roku. Skąd niby teraz producent ma brać gorsze matryce i elektronikę? Te gorsze trafiają na już istniejące linie do starych modeli, a wszystkie nowe fabryki robi się w aktualnej technologii. Stawiając dziś nową linię paneli, to koszt 4k i FHD jest identyczny.
 
Do góry