Składany smartfon Samsung Galaxy X - prezentowany na targach CES ...?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Składany smartfon Samsung Galaxy X - prezentowany na targach CES ...?
smartphone-pliable-samsung-galaxy-x-vu-au-ces-73-deplie_prev_01053217.jpg

Za kulisami CES 2018, niektórzy uprzywilejowani mieli możliwość trzymać w ręce słynny składany smartfon Samsunga

Jak sugeruje niedawna plotka, przyszły, składany smartfon Samsunga - na przykład Galaxy X - był rzeczywiście pokazywany niektórym partnerom marki podczas prywatnych demonstracji podczas ostatniej sesji CES w Las Vegas.

Zgodnie z informacjami zebranymi przez witrynę Phone Arena, prototyp miałby niemal ostateczny wygląd. Wersja "wewnętrzna" byłaby pierwszą wprowadzoną na rynek, a po rozłożeniu miałaby piękny ekran 7,3 "(18,5 cm).

Najnowsze wiadomości - produkcja Galaxy X rozpocznie się w listopadzie 2018 roku a wjedzie do sprzedaży w grudniu lub na początku 2019.
avcesar.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Nie wiem jakie macie zdanie w tym temacie, ale mi się coś takiego nie widzi...

Mnie w zupełności wystarczy to co jest teraz...dzwonie,wysyłam eski,czytam prasę,czasem jakas fotka,obejrzę filmik na YouTube steruje muzyką przez Spotify...nawet nie interesują mnie flagowce...ostatnio przydatny i ciekawy bajer jak dla mnie to super slow motion...wystarczy mi dobry sredniak za tysiąc złotych...wolałbym różnice zainwestować w nagłośnienie lub coś do domu
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy to i ja jestem jak to na żywo wygląda.. ale jakoś nie przemawia do mnie tego typu smartfon..
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ale będzie wypychał na grubość, wsadź do kieszeni taką kanapkę jak jesteś przyzwyczajony do cienkich smartfonów :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pitu, pitu. Niech lepiej Samsung wprowadzi czytnik linii papilarnych na frontowej części słuchawki, bo już konkurencja pokazała, że się da.
S9 o którym już się robi głośno, milczy na ten temat.
Coś czuje, że przyjdzie poczekać na S10 i można będzie się zastanawiać na wymianą.

Ps. iPhone 6 już miał wersje z zaginanym ekranem i jakoś się nie chwalił:

iphone%206%20plus%20gif%203.gif
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zapomnij o plecaku z baterią.
Już teraz dochodzi do absurdów, typowe użytkowanie (rozmowy, sms, kilka zdjęć, sieć, mail itp.) i słuchawka ledwo zipie pod koniec dnia.
 
Do góry