Sony prezentuje prototyp 8K HDR TV o jasności 10000 nitów.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale w większości przypadków to zapewne jest po 1 egz. jakimś testowym, który pokazali na takiej czy innej wystawie. Czy jest już coś w produkcji z tv 8 k? Nie interesuje mnie to zbytnio to nie śledzę na bieżąco.
 

bobtong

Member
8k będzie pewnie jeszcze w tym roku a jak nie to w następnym i nie ma co przeżywać albo twierdzić na co to komu..Jedyną przeszkodą będzie cena, jak kogoś będzie stać to i sobię kupi dobrego Pieca z 2ma kartami i sobię pogra w zmodowanego wiedźmina 3

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

jaro0508

Member
Zobaczymy co nadchodzący rok pokaże. Ale z tego co mi wiadomo to już wszyscy producenci mają w swoim portfolio TV 8K.Zaczyna się nowy wyścig??

2018 będzie przełomowym rokiem dla 8K | 8K - SATKurier.pl



Mowa o marketingu. To włąśnie skończyłem czytać o HDM 2.1 który powinien nosić nazwę 3.0 ale tą nazwę pozostawiono pewnie na czasy "marketingowych czasów 8K" info od konkurencyjnego forum.Dobrze napisane.

8K to będzie miało przyszłość w domach młodych książąt arabskich ;) z nich będą budowali ściany..
To segment będzie dla firm, korporacji,bizness,rozrywka nie dla kowalskiego...nie teraz.Średnia wielkości sprzedawanych TV w USA to już 70cali, dla nich tak owszem i do ich salonów.
Możemy być zaskoczeni jak sprawy nabiorą tempa, producenci też chcą zarabiać więc wdrożą? nowe technologie produkcji by tylko sprzedawać.Drukarki 3d??nie wiem..aby ceny takich tv były dostępne to nikt nie będzie zadawał sobie pytania czy 8K ma sens.Lub inna opcja że będziemy zarabiali jak Niemiec 2300 euro, co jak wskazują spece od rynku mamy szanse za 10 lat dogonić w zarobkach cywilizowane kraje Europy.Ale to nie portal o tej tematyce

Znając zmowę korporacji nie doczekamy pewnie alternatywnych tanich technologii, to samo obowiązuje w kartelu OPEC , gdyby nie ich blokada zielonych technologii i wykupowaniu patentów taniego paliwa i silników eco....to silnik spalinowy odszedł by do lamusa.Ale najpierw musi się ropa skończyć to nam zaoferują pomocną dłoń że mają alternatywę dla ropy itp. technologie którą opatentowano już pewnie w latach 60 ubiegłego wieku.Tak wyglądają realia , sory bo się rozpisałem
Duzo prawdy w tym co piszesz a raczej dewagujesz:) To jak z tymi luksusowymi autami co maja szejkowie_ociekajace zlotem i mega wyposazeniem .I jak to mowią- "ciemny lud to kupi"
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest bardzo proste, bo do czasu kiedy są chętni do kupowania dóbr luksusowych to producenci będą robić te "perełki", żeby osoby z odpowiednim portfelem spełniali swoje marzenia.
 
Do góry