Masz telewizor 4K, bo najbliższe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018 będą transmitowane w jakości Ultra HD/4K HDR i 360 °.

dario888

New member
Szkoda, że nie można po prostu zapłacić jednorazowej opłaty i mieć strumieniowanie dowolnego meczu w 4K przez internet.
 

dario888

New member
Zapomnij.
Strumieniowo przez internet zazwyczaj może da się coś obejrzeć w jakości 720p pod warunkiem, że najpierw wykupisz daną platformę satelitarną.

Jak dobrze pójdzie, to połowę meczy Mistrzostw w 4K zobaczą tylko ci nieliczni co znajdują się jakimś cudem w fizycznym zasięgu światłowodu Orange i wykupią internet z telewizją na rok czy dwa.

Że też jakiś Netflix albo YouTube nie zaoferują płatnego sportu na żywo.
Już by była apka do tego w telewizorze.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeśli faktycznie Orange by coś takiego zaproponował, to by w Polsce z torbami piszedł. No może jednak nie wszyscy są tak wredni jak ja...
Otóż założyłbym sobie ich usługi tak by dzien podlaczenia był dniem rozegrania naszego pierwszego meczu. Obejrzał mecze grupowe i skorzystał z 14-todniowego prawa do odstąpienia od umowy. Jakby jakimś cudem jednak nasi grali dalej, to podobny manewr robię u kogoś z rodziny czy u sąsiada i oglądamy mecze na 65" oledzie, który można w MM zwrócić w ciągu miesiąca...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bardzo chętnie skorzystam z transmisji 4K MŚ w piłce - to będzie prawdziwa uczta.
 

janusz

New member
Bez reklam
Nie jest przypadkiem tak, że tv która kupiła prawa do transmisji zobowiązała się również do zapewnienia jakości. Czy przypadkiem TVP nie będzie musiała transmitować w 4. ? Oczywiście pozostaje pytanie w jaki sposób będzie to dostępne.

Miałem rację:
TVP 4K w platformach nc+ i Orange TV | TVP - SATKurier.pl

Kasa która idzie na przygotowanie transmisji jest nieporównywalnie większa niż na jej udostępnienie. Nikt by nie pozwolił by w tylko w Polsce nie było 4K, za duży koszt.
 
Do góry