Masz telewizor 4K, bo najbliższe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018 będą transmitowane w jakości Ultra HD/4K HDR i 360 °.

janusz

New member
Bez reklam
Znasz warunki umowy na transmisję? Jeżeli koszta to po stronie przygotowującej transmisję, już transmitujący w poszczególnych krajach mają w porównaniu z tym koszta wielokrotnie niższe i byłoby dziwne gdyby pozwolono im obniżać jakość. Zawsze mogliby wtedy sprzedać np. Polsatowi prawa do transmisji w 4K skoro TVP by nie chciała.
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
To niech sobie Polsat kupi te prawa jak potrafi od nadawcy.Nie po to kupiła te prawa tvp i tvp sport by na tym zarabiac odsprzedajac innym.Typowa kablówka nie daje ani jednego kanału 4k..nie widze powodu by tv publiczna musiała takie koszta ponosić.. to ma być publiczna tv bo to jest jej misja...juz pomijam fakt że połowa Polaków nie płaci abonamentu (głównie posiadacza platform cyfrowych)w Niemczech opata audio płacona jest prawie przez kazdego..Misja to miec dostępne MS a nie 4K dla kazdego chetnego za free. http://wyborcza.pl/1,155287,1721098...Bedzie_rewolucja_i.html?disableRedirects=true
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
oczywiscie że warto kupić jak ktoś ma taką potrzebę.I jeśli będzie taka oferta.
Potencjalny blamaż reprezentacji Polski będzie bardziej bolał w 4k :)a sukces cieszył.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O blamaż też jestem spokojny i jako kibic i aktywny uczestnik sportu wiem, co to jest wysiłek i potrafię docenić klasę również innych.
Polacy mają naprawdę dobra drużynę, będę im kibicował i cieszę się, że dają nam Polakom możliwość poczucia atmosfery mistrzostw Świata.
To samo w sobie jest już extra !
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Co prawda pojawiły się informacje o tym ,że Polsat negocjuje nabycie sublicencji od TVP .Możliwe to jest jeszcze z innego względu - Polsat nabył prawa do Ligi Mistrzów za potężne pieniądze być może będzie się chciał wymienić.W przeszłości był już taki przypadek ,kiedy "enka" na zasadzie sublicencji pokazywała wybrane dyscypliny z letnich IO

Nawet gdyby Polsat nabył część praw (co osobiście uważam za bardzo mało prawdopodobne ) to szansa na ich pokazanie w UHD jest bliska zeru ,bowiem Polsat nie ma takich możliwości technicznych
 

KamilaKornet

New member
Co prawda pojawiły się informacje o tym ,że Polsat negocjuje nabycie sublicencji od TVP .Możliwe to jest jeszcze z innego względu - Polsat nabył prawa do Ligi Mistrzów za potężne pieniądze być może będzie się chciał wymienić.W przeszłości był już taki przypadek ,kiedy "enka" na zasadzie sublicencji pokazywała wybrane dyscypliny z letnich IO

Nawet gdyby Polsat nabył część praw (co osobiście uważam za bardzo mało prawdopodobne ) to szansa na ich pokazanie w UHD jest bliska zeru ,bowiem Polsat nie ma takich możliwości technicznych

https://imagazine.pl/2017/02/09/orange-z-dekoderem-4k-wazny-krok-w-rozwoju-4k-w-polsce/

czyli na razie tylko Orange coś daje w 4k...to i tak marna oferta bo co to za kanał.
 

Bing

Banned
Jestem zainteresowany kupnem telewizora 4k m.in. na MŚ :) jaki model najbardziej polecacie? Telewizor będzie stał 6m od kanapy
 

Bing

Banned
jak zabraknie oszczędności to zawsze mogę wziąć na raty jeśli jakiś ciekawy model wpadnie mi w oko ;)
 
Do góry