Nowy Philips "OLED 65POS 973" ma w podstawie soundbar pokryty tkaniną.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowy Philips "OLED 65POS 973" ma w podstawie soundbar pokryty tkaniną.
philips973oled-3.jpg

Firma TP Vision zaprezentowała swój najnowszy telewizor Philips w postaci modelu "OLED 973", który będzie dostępny na początku 2018 roku. 65-calowy telewizor jest wyposażony w 4K, HDR, 3-stronny system Ambilight i głośnik soundbar w podstawie pokryty materiałem.

Philips rozszerza ofertę OLED
TP Philips wprowadził na rynek rok temu swój pierwszy telewizor Philips OLED w Europie czyli model POS901. Został on później zastąpiony przez powszechnie uznany i udany kolejny model POS9002, nie tylko ze względu na agresywną cenę ale również wysoką jakość.

Na początku 2018 r. dołączą jeszcze dwa modele 65-calowe. Jednym z nich jest 65-calowa wersja POS9603, natomiast druga to nowy model, który został nazwany "OLED 973".
Będzie wyposażony w soundbar 60W zintegrowany z podstawą telewizora. Soundbar pokryty jest tkaniną duńskiej firmy Kvadrat.
Mode 973 otrzymał już nagrodę Red Dot Design Award.

Philips 973 OLED
Ambilight i Android TV
Telewizor oparty jest na systemie operacyjnym Android TV firmy Google i aplikacjach dostępnych w sklepie z otwartymi aplikacjami. Ma też potrójny ambilight oraz nowy pilot, który również powinien uprościć obsługę.
TP Vision ogłasza, że ​​nowy procesor wideo P5 w połączeniu z technologią wyświetlania OLED przenosi jakość obrazu na nowy poziom.

Panel OLED jest wykonany przez LG.Display. Ma rozdzielczość 4K i obsługuje High Dynamic Range. Philips oferuje obecnie wsparcie dla HDR10 i HLG. Wcześniej w tym tygodniu firma ogłosiła, że ​​począwszy od 2018 roku, postawi na HDR10 +, który jest darmową alternatywą opracowaną przez Samsunga jako alternatywę dla zastrzeżonego formatu Dolby Vision.

Philips 65 "specyfikacja OLED TV
Wide Gamut Color
Rozdzielczość 4K Ultra HD
P5 Perfect Picture Processing Engine
UHD Premium i HDR (HDR10, HLG i HDR10 +)
Trójstronny Ambilight
Android TV
Quad Core
Dźwięk 6.1 zintegrowany z podstawą
Wyróżniony nagrodą Red Dot Award European Design
flatpanelshd
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Niby dlaczego miałby kosztować 20k? Bo rajstopą obciągnięty? Cena nie ma prawa przekroczyć 18k. I to też tylko na początku bo po kilku tygodniach zejdzie do 15k.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja zdania nie zmieniam wg mnie około 20 tysi będzie kosztował... i to jest dużo patrząc że gwarancja to tylko dwa lata...
 

KamilaKornet

New member
Kolego Lolek luknij na sąsiednie forum na temat Oledów i to o topowym Lg mowa ,,,są już spore problemy użytkowników po kilku tygodniach kto wie czy samsung nie ma racji ze ta technologia jest wadliwa
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak pisałem rozmawialem z dwoma osobami i jasno mi powiedzieli co i jak... oled nie jest tv dla mnie.. oledy są fajne ale jak się tylko ogląda filmy z BR... nie ma żadnego loga itp.. ale wolny kraj i każdy kupuje co mu pasuje.. tylko potem trzeba mieć pretensje do siebie, a nie do Producenta.. jeśli chodzi o oledy....
 

barburian

New member
Bez reklam
Nie kupię TV z rajstopami na nodze, ponad to będzie w rajstopy kurz się wbijał i grzybnia, mikoryza itd... grzyby, pajęczyny to mam w lesie.
 

jaro0508

Member
Z tego więc wynika co Koledzy piszecie ze te Oledy to sa idealne tylko w reklamach <100 tys h przebiegu i westchnienia typu ohhh ..ahhh- oczywiscie przy reklamowkach wodotryskow z plytki albo pena> Jesli firma jest pewna za swoj produkt to niech da gwarancje sama od siebie 5 lat tym bardziej ze ceny sa wysokie na oledy -choc fakt nieco juz spadly .Za taki Oled mozna miec dwa dobre TV led gdzie zjawisko wypalania matrycy powodoki sa im obce .Wezmy takiego panasonica ex780 czy sony xe93 juz nie mowiac o sony zd9 gdzie cena jest porownywalna z oledem <65cali> ale przy nim spisz spokojnie a obraz jego plynnosc kolory nie chce mi sie wierzyc ze nie jest wcale porownywalny z oledem...:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jaro jakby firmy dawały po 5 lat to byśmy patrzyli na to jak te firmy giną.. zobacz ile tv się psuje w ciągu pierwszych 2-4 lat.. :- ) Lg już wszystkiego się chwyta jak nie smartfony to tablety a jak nie te asortymenty to sprzedaje razem z tv konsole i inne cuda aby kupić tv.. i zobacz że im dalej się to opłaca.. :- ) Dlatego ja powiedziałam koniec z kupowaniem topowych tv niech sami sobie kupują.
 
Do góry