HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Newsy (http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy-f38.html)
-   -   Audio Video Show 2017 - Rekord wynajętych sal ponownie pobity! (http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/135375-audio-video-show-2017-rekord-wynajetych-sal-ponownie-pobity.html)

ar2 30-10-2017 16:00

Audio Video Show 2017 - Rekord wynajętych sal ponownie pobity!
 


Warszawa, 04.10.2017 – Na 45 dni przed rozpoczęciem Audio Video Show 2017 – największych w Polsce targów sprzętu audio i video, pobity został zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W lożach VIP stadionu PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski - zarezerwowano aż 168 sal
prezentacyjnych oraz 35 stoisk. To największe tego typu wydarzenie w Polsce i drugie co do wielkości w Europie.

Tegorocznym rekordem targów Audio Video Show jest również liczba 155 wystawców. W czasie wydarzenia nie zabraknie popularnych producentów, jak Samsung, Sony, Panasonic, czy Philips. W dniach 17-19 listopada na targach zostanie zaprezentowany także sprzęt ekskluzywnych marek jak B&W, McIntosh czy Bang & Olufsen. Ponadto, w salach stadionu PGE Narodowy goście będą mogli
zwiedzić największą w Polsce wystawę słuchawek.

„To już piętnasta z rzędu edycja, podczas której pobiliśmy kolejny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. Na przestrzeni 20 lat, Audio Video Show z niewielkiego lokalnego wydarzenia, urosło do miana drugiej największej imprezy tego typu w Europie. Nieustannie dążymy do tego, aby targi były coraz bardziej atrakcyjne pod względem prezentowanych produktów i zaplanowanych atrakcji” - powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

W luksusowych salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach PGE Narodowego zostanie pokazany sprzęt z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Odwiedzający zobaczą zarówno mobilny sprzęt do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video o wartości kilkuset tysięcy. Więcej informacji na stronie :: Audio Video Show - wystawa sprzętu audio-video.

Audio Video Show - to największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu audio-video w Europie. Na targach można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych jak m.in. zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty.

pieniążek 01-11-2017 14:36

U Mcintosha przewód do kolumn jak wąż ogrodowy :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Copyright hdtv.com.pl