Netflix podnosi ceny w USA i w Wielkiej Brytanii.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Netflix podnosi ceny w USA i w Wielkiej Brytanii.

m-daredevil.jpg

Netflix podnosi ceny swoich standardowych i premiowych planów na sfinansowanie dalszych wydatków na oryginalną treść.

4K, za dopłatą.
Podstawowy plan subskrypcji obejmujący SD pozostanie niezmieniony, ale standardowy plan HD wzrośnie z 9,99 USD do 10,99 USD miesięcznie w Stanach Zjednoczonych. W Wielkiej Brytanii wzrośnie z 7,5 funtów miesięcznie do 8 funtów.

Będzie też droższe oglądanie Netflix w 4K HDR i Dolby Atmos. Cena wzrośnie z 11,99 dolarów do 13,99 dolarów w USA i od 9 do 10 funtów w Wielkiej Brytanii.
Wiadomości zostały po raz pierwszy zgłoszone przez Mashable.

Netflix mówi, że podnosi ceny do finansowania nowych zawartości. Firma wygrywa takimi propozycjami jak House of Cards. Firma zamierza wydać w przyszłym roku 7 miliardów dolarów na treści własne. Nowe ceny zaczną obowiązywać w następnym cyklu rozliczeniowym klientów. Klienci zostaną powiadomieni od 19 października, zgodnie z Mashable.

Ostatni raz Netflix poniósł ceny w Stanach Zjednoczonych pod koniec 2015 roku.
Flatpanelshd
 

Caparzo

New member
Bez reklam
tylko wielu po 3 próbnych kontach zostało zbanowanych, na necie gdzieś czytałem o tym. Tym bardziej, że tv wysyła informacje i nr ip.

Nie każdy ma znajomych co biorą z chęcią netflixa. Nie każdy ma tv 4k i nie każdy bierze pełny pakiet, ja mam właśnie pakiet bez 4k. Poza tym znaleźć 3 znajomych to trzeba zaufanych a nie byle kogo, co nie będą płacić itp itd.
 

marioking

Member
Widać chcą się nachapać przed zubożeniem oferty. Jeszcze trochę czasu jest, ale trzeba pamiętać ze w 2019 z netflixa odpadaja filmy Disneya, w tym wszelkie marvelowskie produkcje!!!! I będzie biednie....
 
Do góry