JBL Bar 3.1

keniol91

New member
Ja jestem użytkownikiem jak bar 3.1 i jestem bardzo zadowolony :) bass jest ogromny ale trzeba to dobrze okiełznać bo potrafi być za mocny.... :)
 

Shooter10

New member
Miałem przyjemność sprawdzić SB450 i BAR 3.1 i moje zdanie jest takie że SB450 to taka bardziej kinówka a Bar 3. jest uniwersalny i dlatego w moim salonie 30m2 pozostał Bar 3.1 i jestem mega zadowolony...
 

CincinCm

New member
U mnie będzie grać muzyka, TV, filmy oraz playstation, więc sprzęt musi być w miarę uniwersalny.
A wg Was strumieniowaniw przez bluetooth jest na odpowiednim poziomie? Dużo muzyki będzie leciało że smartfona (Spotify oraz YouTube)
 

Shooter10

New member
Myślę że JBL BAR 3.1 będzie dla Ciebie bardzo dobrym wyborem! U mnie też głównie lecą kanały muzyczne i muzyka po bluetooth z YT i ja nie odczuwam spadku jakości. Szczerze jestem mega zadowolony z tego JBL a każdy znajomy co przyszedł i usłyszał to nie mógł się nadziwić jak to gra :)

Wejdź w kontakt z Blackninja jak kupowałem u niego. Możesz mieć specjalną cenę i mega szybką wysyłkę która była u mnie już następnego dnia :D
 

W@ldi

New member
Zakupiłem JBL 3.1 ale po przyjeździe do domu i sparowaniu pilotow i wlaczeniu okazuje sie ze nie slychac srodkowego kanału.czy mają grać tylko boczne? Środkowego przy żadnych ustawieniach nie słychać.
 

CincinCm

New member
Jestem w pracy i nie jestem teraz w 100% pewien, ale wydaje mi się, że jak ustawiam surround to włącza się kanał środkowy.
 

iceblast007

New member
Witam,
odświeżę temat :)
I jak tam się sprawuje ten Bar 3.1 po czasie? Faktycznie warto dołożyć to 1000 zł do 5.1? bo jakby nie było to praktycznie pół ceny więcej za dwa kanały.
btw. i jaka tutaj u was cena obecnie? bo nie wiem czy wstrzymać się do listopada jak ceny trochę spadną.
 

iceblast007

New member
twierdzą, że mają dostępne od ręki i nawet jakby wyszły po te 10 zestawów, które mają na stanie to mogą załatwić kolejne. W sumie pytałem jeden sklep na allegro, od którego chętnie bym kupił, bo raty 0%.
 

kirk1

New member
Sprzęt pierwsza klasa. Gra rewelacyjnie, zarówno jeśli chodzi o muzykę jak i o film. Efekty jak w kinie - robi świetne wrażenie oglądając filmy.

Polecam zakup przez użytkownika "blackninja" - wszystko OK a cena korzystniejsza niż w sklepach RTV.
 

czaras

New member
Hej, też planuję zakup czegoś do muzyki i do kina domowego (pokój 25m2). Zastanawiam się jak wypada ten 3.1 w porównaniu do Logitecha Z906. Miałem je kiedyś i były niewiarygodne. Niestety nie mają bluetootha i to je dyskwalifikuje na dzień dzisiejszy.

Póki co przetestowałem:
- Denon DHT-S514 - na plus piękny, głęboki bas, średnio dobra funkcja surround. Na minus ciągłe problemy z parowaniem. Po wejściu do domu i chęci odpalenia na szybko muzyki, w większości przypadków kończyło się to 2 minutową walką kończącą się usunięciem pary i parowaniem na nowo. Drugi duży minus: bardzo kiepski środek, dialogi w filmie mało słyszalne.
- JBL SB350 - na plus: ;) brak problemów z parowaniem. Na minus: słabe basy (szczególnie po wcześniejszym kontaktem z denonem), słabiutki surround, przy odtwarzaniu filmu co kilka minut brzydkie trzaśnięcie w subwooferze, które po jakimś czasie staje się bardzo irytujące.

Zamówiłem JBL 3.1 mając nadzieję, że może to będzie TO ;)
 
Do góry