Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane


NewsyTutaj dodajemy newsy, możliwe, że znajdą się na stronie głównej.

Wróć HDforum > Początek > Newsy > LG IFA 2017 Berlin - czyli kopalnia diamentów dla jakości i innowacji.
Odpowiedz

Sklep audiovideo.com.pl

Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 94,518
Cytuj  
#1
09-09-2017, 20:34
Domyślnie LG IFA 2017 Berlin - czyli kopalnia diamentów dla jakości i innowacji.

LG IFA 2017 Berlin - czyli kopalnia diamentów dla jakości i innowacji.

Jeśli szukasz bezkompromisowej jakości obrazu i bezkompromisowego dezign'u to właśnie trafiłeś dobrze do kopalni "diamentów" firmy LG.


Najlepszy z najlepszych na CES 2017

Laureat ponad 40 wyróżnień – najwięcej w kategorii telewizorów — LG SIGNATURE OLED W zwrócił na siebie uwagę zachwycającym stylem i niesamowitymi osiągnięciami.
Przekątna ekranu 65 Rozdzielczość 3840*2160 Panel OLED 4K Lokalne wygaszanie Pixel Dimming. HDR Active HDR with Dolby vision Smart TV webOS 3.5 Zwrot na konto


Koniec z dawną, ciężką stylistyką .
Przedstawiamy nowe wzornictwo, które doskonale dopasuje się do wnętrza Twojego domu.


Dźwięk Moc dźwięku 60 W(WF : 20W) System dźwięku 4.2 ch DTS TAK Dolby ATMOS TAK
LG webOS 3.5 —
możesz czuć się bezpiecznie

Wbudowany w system webOS 3.5 menedżer zabezpieczeń otrzymał prestiżowy międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa CC i certyfikat UL CAP2900-1 za najwyższej klasy zabezpieczenia. Uniemożliwia instalowanie nieautoryzowanych aplikacji, włamania oraz wycieku danych osobowych.

Parametry Klasa energetyczna B Pobór mocy 173 Roczne zużycie energii (kWh/rok) 240 Wymiary (szer x wys x głęb) mm - box 1260x198x78 Wymiary (szer x wys x głęb) mm - ekran 1450x3,85x825 Karton 1633x288x954 Waga (bez podst/z podst/brutto) 9,9 (7,6+2,3 uchwyt ścienny)/10/33


Podobnie jak w przypadku pozostałych telewizorów LG OLED, model W7 wykorzystuje funkcję Active HDR do wyświetlania jeszcze jaśniejszych obrazów i lepszego odwzorowania subtelnych cieni w treściach HDR. Funkcja ta umożliwia telewizorom LG przetwarzanie obrazu scena po scenie oraz uzupełnianie go o dynamiczne dane tam, gdzie jest to konieczne. Dodatkowo wszystkie telewizory OLED LG z serii na rok 2017 obsługują pełen wybór formatów HDR, w tym Dolby Vision, HDR10 czy HLG (Hybrid Log Gamma), oraz mogą korzystać z formatu Advanced HDR stworzonego przez Technicolor. Ukoronowaniem możliwości telewizorów LG jest funkcja HDR Effect, która pozwala na przetwarzanie treści SDR klatka po klatce, co pozwala poprawić odcienie jasności w wybranych miejscach, pogłębić kontrast i jeszcze dokładniej odwzorować realizm obrazu.
Dolby Atmos — kinowa jakość dźwięku


Dolby Atmos dostarcza dźwięk każdego obiektu w trójwymiarowej przestrzeni,
zapewniając jeszcze bardziej wciągające wrażenia.


SMART Pilot Magic TAK Miracast TAK WiDi TAK Nagrywanie USB TAK Odtwarzanie USB TAK Time Shift USB TAK Mobile connection TAK Przeglądarka www TAK Rozpoznawanie głosu TAK


Złącza WiFi 802.11ac Bluetooth TAK RF 3(RF, Sat Main/Sub) HDMI 4 USB 3 Wyjście optyczne TAK LAN TAK CI+ CI+ 1.3 Wyjście słuchawkowe TAK

Model jest elastyczny


Więc nie szkodzą mu również wygięcia.
I mimo że wygięcia mogą być całkiem duże, to nie wpływa na prawidłową pracę jakości obrazu.


Active HDR a konwencjonalna technologia HDR

Telewizory LG OLED obsługują treść HDR premium nagrane przez Dolby Vision™,
jak również ogólne standardy HDR10 i HLG. Technologia LG Active HDR
optymalizuje jakość obrazu HDR w każdej scenie, aby zapewnić jeszcze żywszy i bardziej realistyczny obraz.

Wdrożenie najnowszej platformy webOS zaprojektowanej z myślą o inteligentnych telewizorach sprawia, że cała linia telewizorów Premium od LG jest niezwykle przyjazna użytkownikom. Dzięki systemowi operacyjnemu webOS opracowanemu przez LG, udoskonalonemu pilotowi Magic Remote oraz funkcji Magic Link, sterowanie urządzeniem i korzystanie z treści multimedialnych stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Widzowie będą mogli zyskać natychmiastowy dostęp do swoich ulubionych usług, takich jak Netflix czy Amazon Prime Video, naciskając zaledwie jeden przycisk na pilocie. W ten sposób unikną konieczności używania drugiego pilota i będą mogli od razu skorzystać z całej oferty programów w jakości 4K na telewizorachLG4K z certyfikatami Netflix i Amazon. Nowy przycisk Magic Link pozwala na szybkie wyszukiwanie ulubionych programów oraz informacji o aktorach i granych przez nich postaciach. Ponadto udoskonalona funkcja Magic Zoom zapewnia widzom możliwość powiększenia i nagrania dowolnej części oglądanych treści. Użytkownicy mogą też podłączyć telewizory LG do telefonów komórkowych lub komputerów, aby oglądać treści VR 360-stopni.

Dominator.


Już nie tylko Pudzian może nosić taki tytuł ale również LGZdominowali dział w którym na razie mają ponad 95% udziału w rynku.


Teraz te udziały będą spadać, bo inne firmy zbudowały modle opierając się na matrycach LG.


Ekrany, przyklejone na szybie.


Sprawiają wrażenie jakby to szyba świeciła.


Format Dolby Vision wykorzystuje technologię HDR, obecną w najbardziej zaawansowanych kinach z systemem Dolby na świecie. Format ten, dostępny w telewizorach LG OLED, zapewnia użytkownikom głębię doznań podczas oglądania telewizji w domu dzięki większej jasności i lepszemu kontrastowi obrazu oraz bogatej palecie żywych kolorów.


Jednocześnie system Dolby Atmos pozwala widzom na całkowite zanurzenie sięw oglądanym świecie dzięki niezwykle realistycznemu brzmieniu, który wypełnia całe pomieszczenie, w tym przestrzeń nad głowami oglądających. Dzięki temu odnoszą oni wrażenie, że dźwięk otacza ich z każdej strony.


Osiągnięcie takiego efektu przez system Dolby jest możliwe dzięki wyizolowaniu położenia każdego źródła dźwięku z osobna. W ten sposób powstaje niezwykle złożona ścieżka audio, którą charakteryzuje bogactwo i wielowarstwowość, jaką można spotkać tylko w prawdziwym świecie.Dlaczego Oled LG z HDR?Jedność ze ścianą
LG SIGNATURE OLED W jest jak okno do innego świata. Zanurz się w malowniczej rzeczywistości.


Ale LG to równie bezkompromisowe modele jakość - dla stojących czy wiszących "grubszych"
ekranów. Input Lag należy do najniższych w klasie : 21,3 ms


Tworząc nowe telewizory OLED, LG korzystało z najnowocześniejszych technologii opracowanych przez Technicolor oraz czerpało ze specjalistycznej wiedzy ich uznawanych na całym świecie ekspertów. W rezultacie urządzenia te obsługują te same technologie, co większość najważniejszych produkcji rodem z Hollywood. Sprzęt zapewnia użytkownikom intensywne i niezwykle realistyczne wrażenia, oddając jednocześnie oryginalną wizję twórców. Technicolor razem z LG prowadzą obecnie prace nad rozszerzeniem możliwości produkowanych przez firmę telewizorów OLED, aby wprowadzić je do produkcji filmowej na całym świecie.


Telewizory LG OLED z serii na rok 2017 jako pierwsze na świecie wykorzystują system Dolby Atmos. Prezentują treści, zachowując niespotykaną dotąd jakość obrazu i wykorzystując najnowocześniejsze technologie dźwięku. Format Dolby Vision, w połączeniu z systemem Dolby Atmos, oferuje wszechstronne doświadczenia multimedialne. To przełomowe rozwiązanie technologiczne zyskało aprobatę profesjonalnych twórców treści i dystrybutorów z całego świata. Z formatem Dolby Vision kompatybilne jest ponad 80 tytułów filmowych, a ponad 100 jest dostępnych w systemie Dolby Atmos. 25 filmów obsługuje oba formaty. Co więcej, wiodący dostawcy OTT oferują ponad 100 godzin oryginalnych treści dostępnych w systemie Dolby Vision. W 2017 roku widzowie zyskają dostęp do pozycji filmowych obsługujących format Dolby Vision na nośnikach Ultra HD Blu-ray.

Zaawansowane telewizory LG SUPER UHD
Nowa linia telewizorów SUPER UHD, przygotowana z myślą o europejskich odbiorcach, obejmuje 14 modeli. Trzy z nich zostaną zaprezentowane podczas targów InnoFest Europe (SJ9500, SJ8500 oraz SJ8100). Wszystkie telewizory LG SUPER UHD z serii na rok 2017 zostaną wyposażone w matryce Nano Cell. To dotychczas najbardziej zaawansowana technologia, która pozwala na jeszcze wierniejsze odwzorowanie kolorów w panelach LCD.


Technologia Nano Cell pozwala na tworzenie niezwykle realistycznych obrazów i bardzo dokładne oddanie kolorów, a także zapewnia zwiększony kąt widzenia. Każdy model telewizora LG SUPER UHD oferuje obsługę wszystkich formatów HDR oraz intuicyjną platformę webOS stworzoną przez LG na potrzeby inteligentnych telewizorów. Dodatkowo zapewnia niespotykane dotąd możliwości audio i charakteryzuje się niebywale smukłą linią. Klienci LG nie będą mieli żadnego problemu z wyborem telewizora, który będzie idealną odpowiedzią na ich indywidualne potrzeby. Szeroki wybór wielkości ekranów oraz zaawansowane możliwości telewizorów LG spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Telewizory SUPER UHD od LG wyróżnia wyjątkowy design Ultra Slim. W najcieńszym punkcie telewizor ma zaledwie 6,9 mm grubości. Montując odbiornik na wygiętej w łuk eleganckiej podstawie, odnosi się wrażenie, że unosi się on w powietrzu. Bez względu na to, czy telewizor znajduje się na podstawie, ścianie, czy też stanowi część całego zestawu urządzeń zapewniających rozrywkę domownikom, eleganckie modele SUPER UHD od LG staną się niepowtarzalną ozdobą każdego domu.


Technologia Nano Cell pozwala na uzyskanie imponujących rezultatów pod względem jakości obrazu. Dzieje się tak dlatego, że pochłania zbędne długości fal świetlnych i tym samym poprawia czystość barw wyświetlanych na ekranie. Wspomniane możliwości absorbowania światła pozwalają nowym wyświetlaczom LCD od LG na filtrowanie poszczególnych barw z dużo większą precyzją, dzięki czemu każdy kolor posiada właściwy odcień. Na przykład kolor zielony wyświetlany na tradycyjnym ekranie może mieszać się z długościami fal właściwymi dla innych kolorów, takich jak żółty czy niebieski. W ten sposób zieleń blaknie i przybiera żółtawy lub niebieskawy odcień. Technologia Nano Cell od LG znacząco redukuje zjawisko blaknięcia kolorów i niestabilności obrazu oraz eliminuje inne problemy związane z poprawnym wyświetlaniem odcieni. Ponadto dzięki technologii Nano Cell powierzchnia ekranu nie odbija światła, więc widzowie mogą cieszyć się obrazem wysokiej jakości nawet wtedy, gdy oglądają telewizję w silnie oświetlonym pomieszczeniu.


W telewizorach SUPER UHD wykorzystano również technologię, która narodziła się dzięki współpracy LG z firmą Technicolor. Głównym celem, jaki przyświecał obu partnerom, było zapewnienie konsumentom barw w jak najżywszych odcieniach, wykorzystując technologię odwzorowywania kolorów. Dzięki trybowi Technicolor Expert Mode miłośnicy kina domowego będą mogli skorzystać z osiągnięć naukowych ekspertów z Technicoloru i cieszyć się niesamowicie realistycznymi barwami na ekranach telewizorów SUPER UHD.


Nowe telewizory LG z matrycami Nano Cell wykorzystują także technologię ULTRA Luminance, która pozwala rozświetlić najjaśniejsze elementy obrazu, są kompatybilne z rekomendacją BT.2020 oraz mogą odwzorować aż miliard barw. Formaty Active HDR oraz Dolby Vision, podobnie jak wsparcieBT.2020, umożliwiają wyświetlanie jaśniejszych i czystszych odcieni bieli. Nowa linia telewizorów uwzględnia także funkcję Active HDR, dzięki czemu mogą one przetwarzać obraz HDR scena po scenie.Podobnie jak w przypadku telewizorów OLED, stworzone przez LG odbiorniki SUPER UHD obsługują pełen zakres formatów HDR – w tym Dolby Vision, HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma) – oraz mogą korzystać z formatu Advanced HDR stworzonego przez Technicolor.Najwyższa jakość obrazu, na jaką wszyscy czekają

Idealne kolory można osiągnąć tylko przez doskonałą czerń.
 Poznaj niezrównaną jakość obrazu telewizorów OLED wytwarzanego przez samozaświecające się piksele
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 
Wspiera forum

Avatar lolek126

Meldunek: Dec 2007
Postów: 21,409
Cytuj  
#2
10-09-2017, 12:05
Domyślnie

Kto by pomyślał kiedyś kiedyś że Goldstar bo tak to się chyba nazywało w taką firmę się przerodzi..
__________________
Sony KD-55X8505C,KDL-55HX955,Onkyo TX-NR5010, Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite. Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, MA Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra.Van den hul D-352 z konfekcją DIY,Hq Ofc ProlinkExclusive,
Van den hul the Flat, Qed reference, Audioquest chocolate.Wireworld ultrafiolet 5. Oehlbach NF 1 Y.Nordost Red Dawn,. Kabl. zasil. PS-Audio AC-3, Audioquest NRG 2x 2szt. , Monster Cabel powerline 200. Listwy zasilające Supra DB-06EU, Belkina.
Odpowiedź z Cytatem
lolek126 jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 94,518
Cytuj  
#3
10-09-2017, 22:50
Domyślnie

W tym roku na Ifa w Berlinie co do jakości obrazu i wyborów różnych modeli w tym segmencie wznoszą się nad inne firmy.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 

reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are WłączonyCzasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:59. Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin VBulletin Skin by ForumMonkeys.
Nowy na forum?

 • Regulamin
 • Zapomniałeś hasła?
 • Zarejestruj się.
 • Jak szukać treści.
 • Polityka prywatności
 • Reklama

 • Ciekawe artykuły

 • Czy Hz ma znaczenie?
 • Nie strać danych.
 • Robot co skosi trawnik
 • Zestawy użytkowników
 • Graj w 4K!

 • Testy otwarte

 • Panasonic ET5E test
 • Philips PFL 4007 test
 • Panasonic VT50 test
 • Sharp 70le835 test
 • Samsung ES7000 test
 • Panasonic DT50 test

 • Nasi Partnerzy

 • Cyfrowe atelier

 • Kontakt - hdtv.com.pl - Archiwum - Dyrektywa prywatności - Na górę