Wprowadzanie jakiej technologii w ostatnich latach było największą rewolucją technologiczną ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wprowadzanie jakiej technologii w ostatnich latach było największą rewolucją technologiczną ?

W ostatnich latach kilka technologii nazwano "następną rewolucją technologiczną". Nadszedł czas, aby wziąć pod uwagę te zjawiska i ocenić ich wpływ na konsumentów.

Co wywarło największe piętno na ludzkość : wirtualna rzeczywistość, inteligentny dom ...
Wszystkie te produkty lub obiecujące koncepcje mają ze sobą wiele wspólnego.

Czy smartfon odnotował największy sukces ?

Urządzenia przenośne znajdują się na pierwszym miejscu drabinki z uwagi na wolumen ilości.
Największe obroty notują telewizory 4K ale największą dynamikę ma VR.

Sukcesy czy niepowodzenia?
Na wykresie (opracowany przez Statista), w oparciu o badania CTA (Consumer Technology Association) widać jak rozkładają się siły dynamiki a udziału ilościowego i wartościowego technologii.
Badanie pokazuje informacje na temat ich rzeczywistego potencjału. Przypomnijmy 3D, uruchomiona technologia w 2010 roku dotrwała tylko do końca 2016 roku na rynku elektroniki użytkowej i obecnie nie ma po niej śladu.
avcesar
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Dla mnie największym wynalazkiem dekady jest tablet. Bez smartfona mogłem żyć, ale gdy przypomnę sobie męczarnie z lapkiem to aż mnie ciary przechodzą.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
A ja znów wiele rzeczy robię na smartfonie, tablet super gdy jest sporo czytania... nie pamietam kiedy ostatnio spędziłem kilka godzin przed PC, bez tableta tez bym siebie poradził. PC tylko w pracy praktycznie.

Dla mnie smartfon góra! Robię na nim zakupy, szukam sprzętów, samochodów, można powiedzieć ze całkowicie zastapił mi PC
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też osobiście uważam, że Smartfon .
Dla mnie to jest narzędzie nr 1 i dzięki, że ktoś to wymyślił.
 
Do góry