Sharp prezentuje nowości na Ifa w Berlinie 2017. Nowy telewizor 65SU770 oraz...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp prezentuje nowości na Ifa w Berlinie 2017. Nowy telewizor 65SU770 oraz...

20901608_1496906177037835_2076632250300388243_o.jpg


20861811_1496906473704472_8770770627917089105_o.jpg


Zaokrąglone LCD 60” o promieniu R500

20863283_1496932273701892_7042754855859172237_o.jpg
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
To wlasnie rowniez w pewien sposob charakteryzuje Sharpa .
Mi tam pasuje , choc za zadne skarby nie wszedlbym w leda .

kiedyś byłem wielkim zwolennikiem tej marki mam dawa telewizory ktore pracuja bez zarzutu kilka lat(9 i 8 lat jeden tanszy drugi mozna powiedziec flagowiec produkcji japonskiej) maja ten smaczek i nawet materiały w tym tanszym wydawały byc sie niezłej jakosci a tu widze taki troche kicz jak w poprzednikach...ale kazdy ma swoje "gusta...kiedy wejdzie na półki zawitam go obejrzeć moze sie myle pozdrawiam
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Na podstawie dwóch zdjęć ty jesteś w stanie określić jakość, wykonanie i całą resztę ??

specjaliści polskich for...

ja z ciekawością czekam na więcej zdjęć, specyfikacje itd.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Na podstawie dwóch zdjęć ty jesteś w stanie określić jakość, wykonanie i całą resztę ??

specjaliści polskich for...

ja z ciekawością czekam na więcej zdjęć, specyfikacje itd.

na podniecaj sie do konca panie fasola z papieroskiem napisałem ze moze sie myle i pojde go zobaczyc takze nie skreslilem go do konca specjalisto od oceniania specjalistów...
to nie europejska debata pełna specjalistów odnosnie kornika drukarza
caparzo szybko padł bo nie słuchał :) o jego specyfikacji nawet nie nabąknąłem tak jak ty bede na nia czekał...
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
kiedyś byłem wielkim zwolennikiem tej marki mam dawa telewizory ktore pracuja bez zarzutu kilka lat(9 i 8 lat jeden tanszy drugi mozna powiedziec flagowiec produkcji japonskiej) maja ten smaczek i nawet materiały w tym tanszym wydawały byc sie niezłej jakosci a tu widze taki troche kicz jak w poprzednikach...ale kazdy ma swoje "gusta...kiedy wejdzie na półki zawitam go obejrzeć moze sie myle pozdrawiam

No wlasnie - gusta... W moje trafil ;)

Tyle , ze teraz Sharp to juz chyba nie Japonczyk co ?
 

ClaudeB

Member
Te sprzęty na IFA są projektowane przez japońskich inżynierów. Telewizor ma ciekawy design. Podobny do tych , które są wypuszczane na rynek japoński. Ciekawe na jakiej matrycyi czy to quattron ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na IFA jest konferencja wiec będzie wiadomo dokładnie co i jak.
Będą inżynierowie już z Japonii Ci co robili Quatrona wiec będzie pełna informacja .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale momentami wierzyć się nie chce że taka firma jak Sharp musiała białą flagę wywiesić.. ale Philips jeszcze większą firmą tv był i też nie dali rady.. co za czasy...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie że tak - im więcej firm tym większa konkurencja, a to znowu powoduje że powinny być fajniejsze ceny dla nas konsumentów.
 

ClaudeB

Member
Ceny na pewno będą wyższe niż te UMC. Ale też jakość na pewno będzie lepsza, przynajmniej taką mam nadzieję. Przy dobrej akcji marketingowej i przy cenach na poziomie LG myślę, że jest spora szansa na odzyskanie pozycji na rynku. Co prawda kapitał chiński ale technologia w 100% japońska.
 
Do góry