OLED TV Philipsa 55POS9002 wygrywa 29:1 z LCD QLED Samsung 55Q7 na specjalnym pokazie w Londynie.

Airstorm

New member
Masz teraz specjalną cenę bo 6499 zł z zestawem Hue ( kosztuje 699 zł na allegro). Jak bez to taniej.
Philips ma lepsze znacznie multimedia, lepsze zdecydowanie aplikacje, ambilight, pilot z klawiaturą i z głosem.
Dziś zamawiasz - jutro masz u siebie.
Czy mógłbyś napisać więcej odnośnie "lepsze znacznie multimedia"?
Jaka obecnie cena na 55 calowe LG C7 / POS 9002 bez Hue / 9002 z Hue? Ile będzie kosztowała kalibracja? I dostawa do Warszawy? Dziękuję bardzo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55pos9002 za 5799 zł
Philips 55Oled 803 za 6999 zł
Philips 55 Pus 8602 za 4999 zł
Wszystkie z pakietem.
 

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
Kalibracja profesjonalna, wtyczki które się wgrywa 2 godziny, aktualizacje, dostawa .
Witam,jak Philips 803 radzi sobie w przejściach tonalnych(ciemne odcienie szarości względem Panasonica FZ 800?
Philips zachęca ambilightem i androidem, rozważam zakup.
Czy przed wysyłką są sprawdzane pod kontem wypalonych pikseli?
Pozdrawiam.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

towalski

Member
Witam,jak Philips 803 radzi sobie w przejściach tonalnych(ciemne odcienie szarości względem Panasonica FZ 800?
Philips zachęca ambilightem i androidem, rozważam zakup.
Czy przed wysyłką są sprawdzane pod kontem wypalonych pikseli?
Pozdrawiam.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Idź ocen samodzielnie. Porównaj - wtedy będziesz wiedział który Ci bardziej odpowiada.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, sprawdzamy piksele przy kalibracji, przed wysyłką.
Jesteś niebieski więc masz specjalną cenę i to z pakietem.
 

SDman

Banned
Bardzo nie trafione porównanie i jak widać @kiki zatrzymał się na 2017 roku ? Mamy 2021 rok.
Brany do testów średniak serii 7 ?? Nie ma słowa na temat w jakich warunkach i jakie materiały.
Powielanie informacji:
"Można powiedzieć, że różnica między Oled Philipsa a QLED Samsunga to różnica dzień i noc" powiedział Nicholas, jeden z uczestników imprezy."
Kto to jest Nicholas, czemu nie Steven?

Przypomina mi to trochę system, w którym się wychowałem (nastolatek) i nigdy nie chciałbym aby wrócił.

Jak na tych materiałach jest różnica 29:1 ... ech brak słów (no comment)
https://www.youtube.com/watch?v=dycRtCSAMFk&t=175s
https://www.youtube.com/watch?v=LECARq8f1VY&t=572s


30 lat używam bardzo dobrych telewizorów jakby była tak duża różnica nigdy nie kupiłbym LCD, tym bardziej po znakomitym PDP ST60, a jednak jest Q90T z 2020 roku.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spokojnie - w jakości oledów i LCD - mowa o różnicy, nie wiele się zmieniło.
W sprawie uwag napisz do twórcy filmu i organizatora - największego portalu
w Europie. Ale co oni tam mogą wiedzieć w stosunku do Ciebie...
 
Do góry