Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

NewsyTutaj dodajemy newsy, możliwe, że znajdą się na stronie głównej.

Wróć HDforum > Początek > Newsy > Revel Performa3 F206 - Recenzja
Odpowiedz

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
11-08-2017, 01:32
Domyślnie Revel Performa3 F206 - Recenzja

Revel Performa3 F206 - Recenzja

Marka Revel jest własnością jednego z największych koncernów audio na świecie... w sumie to nie wiem, czy przypadkiem w związku z przejęciem grupy Harman przez koreańskiego giganta, nie powinienem napisać, że była... nie mniej Harman, póki co sprawuje pieczę nad swoimi markami, a seria Performa3, którą dziś chcę przedstawić została zaprojektowana i wykonana już jakiś czas temu, więc kwestie nowego właściciela nie mają tu dużo do rzeczy.

F206 to mniejsza z podłogówek należąca do serii Performa3. Obok niej, w serii znajdziemy większą F208, dwie mniejsze kolumny podstawkowe: M105 i M106, dwa głośniki centralne: C205 i C208, jedną konstrukcję surround S206 oraz dwa aktywne subwoofery: B110 i B112. Wszystkie mniejsze zespoły głośnikowe dostępne są w trzech kolorach wykończenia: czarny, orzech i biały - wszystkie na wysoki połysk. Większe konstrukcje: podłogowa, podstawkowa, centralny i subwoofer, nie występują w kolorze białym. S206 natomiast jest dostępny tylko w czarnym macie. Lakierowanie i ogólne wykończenie białego modelu F206 jest wyśmienite. Jeśli pozostałe wyglądają równie dobrze, jest to jedna z lepiej wykonanych konstrukcji w swojej klasie cenowej z jakimi się spotkałem. Jeśli o mnie chodzi, podobnie postrzegam kwestie projektu. Wygięte ścianki, nie tylko są dobrym sposobem na niwelowanie problemów zachodzących wewnątrz obudowy, ale także zwiększają sztywność całej konstrukcji. Górna nakładka nie tylko jest estetycznym zwieńczeniem kolumny, ale także dodatkowo usztywnia górną ściankę. Podobnie sprawa wygląda z cokołem, który będąc integralną częścią konstrukcji zwiększa sztywność dolnej części oraz zapewnia lepszą stabilność. Do wzmocnienia sztywności nawiązuje także zabieg rowkowania przetworników, który ma na celu zminimalizowanie odkształceń. Sekcję terminali głośnikowych, łącznie z gniazdami, również wykonano wyśmienicie. Do pełni szczęścia proponuję rozważyć wymianę oryginalnych kolców na coś w stylu Viablue.
http://www.hdtv.com.pl/forum/audio/1...-recenzja.html
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

Meldunek: Mar 2005
11-08-2017, 13:30
Domyślnie

Miałem okazje posłuchać, przestrzeń i kontrola pierwszej klasy. Wykończenie też na bardzo wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytatem
Baltazar Gąbka jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania