Philips OLED TV 55POS9002 w wyjątkowej ofercie i to z pakietem specjalnym !

Status
Zamknięty.
D

Deleted member 121090

Guest
Nie rozumiem czym tu się ekscytować?
Tym, że OLED jest zauważalnie lepszy niż krawędziowy LCD?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nikt się nie podnieca.
Ale wynik 29,5 do 0,5 jest znaczący. W końcu oceniają to użytkownicy!
Najlepszy jest najlepszy !
Ale różnica jest miażdżąca .
Oceny użytkowników Ci którzy kupili w Polsce są również zachwycające.
I to akurat ma znaczenie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ale porównanie tv za 9k z takim za 7k jest lekko niesmaczne. Mogli poczekać na Q8 i wtedy oczekiwač werdyktu. Wiem, że wynik byłby podobny, bo metodologia testu jest żałosna (wybrano tylko te parametry, w których każdy oled wygra z kazdym LCD) , ale wówczas zachowaliby odrobinę przyzwoitości.
Mnie ciekawi porównanie artefaktów, bieli, HDR. Tu wyniki mogłyby nie być jednoznaczne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać co jest najważniejsze dla potencjalnych użytkowników i to głównie było brane pod uwagę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie znam Leona, ale tu porównywane były dokładnie technologie i to w kilku najważniejszych punktach. I to ludzie (użytkownicy) wybrali ocenili co wg nich lepsze.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
To coś w rodzaju dlaczego Białoruś jest lepsza niż USA. Podróżujący wzięli pod uwagę koszt, czas dojazdu, możliwość dogadania się z tubylcami i koszt pobytu na miejscu ze szczególnym uwzględnieniem cen alkoholu. To najwżniejsze kryteria dla większości podróżujących.
Białoruś : USA 99:1
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co tu deliberować - ludzie zobaczyli , ocenili różnicę technologii i wybrali.
Pretensje, że wybrali to co im się podobało ???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To może Twoja intencja.
Intencja portalu to niech ludzie wybiorą która technologia im się bardziej spodoba. I wybrali miażdżącą ilością głosów i tyle.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
EISA 2017-2018 dla Oled TV Philips 55POS9002 tytułem - Best Buy.

Philips_55POS90002_web.jpg


W nowej generacji telewizora OLED, Philips wprowadza zupełnie nowy procesor obrazu P5, który pozwala na bardziej wydajne przetwarzanie, a jednocześnie ma znakomitą relację cena do jakości.
Taki przedział cenowy wyróżnia go na rozwijającym się rynku OLED TV. Doskonała jakość obrazu z tego 55-calowego wzbudza się nie tylko dzięki bogatym kolorom, drobnym detalom i głębokiej czerni, ale także dzięki ostrości ruchu. Użytkownicy mają zapewniony pełny dostęp do obszernych aplikacji i możliwości obsługi obrazu 55POS9002, umożliwia to dostosowanie oczekiwań do własnych potrzeb. Poczucie zanurzenia z dowolnym źródłem, wzbogacone przez unikatową technologię oświetlenia Ambilight firmy Philips niesie nowy wymiar odbioru obrazu. Korzystając z Android TV i trybu gry o małym opóźnieniu Input Lag, otrzymujesz dobrze wyposażony telewizor o rozdzielczości 4K HDR, który może stanowić centralny punkt instalacji w każdym domu.
Otrzymuje nagrodę Best Buy.

To jest właściwa ocena.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ludzie którzy kupują Oledy , podobnie jak kiedyś plazmy Pioneera , są na tyle zapracowani , że nie mają czasu na wpisy. Ale kontakt mamy i jak na razie ślą podziękowania i tyle.

Test już jest.

Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

20663897_1488441111217675_7645839109529527328_n.jpg

Nowy telewizor OLED firmy Philips jest najlepiej wyposażonym telewizorem w historii rozwoju telewizji na świecie. Posiada wszystkie największe osiągnięcia technologiczne ze wszystkich dotychczas wyprodukowanych telewizorów na rynku.
55POS9002_12-RTP-global-001

To jedyny telewizor , który ma jednocześnie :
- technologię Oled TV
- system Android
- Ambilight potrójny
- Perfect Contrast
- 4K
- 100Hz
- HDR
- HLG
- VP9
- Triple Ring
- MxPlayer
- Kodi 17
-
High Dynamic Range Perfect
- HbbTV
- DTS HD Premium
- obsługę głosową
- pilot z klawiaturą
-
4-rdzeniowy, 16 GB z opcją rozszerzenia
- Ambivoox
- Chromecast
- aluminiową obudowę
- podstawę ze szczotkowanego aluminium
- certyfikat UHD Premium
-
logo Netflix Recommended TV
- nagroda RED Dot

- EISA 2017 - Best Buy .
I do tego wsparty nowym procesorem P5.

Philips_55POS90002_web.jpg


Dlatego Redakcja HDTV przyznaje mu wyróżnienie za najlepsze wyposażenie na rynku
światowym - specjalne wyróżnienie Redakcji - Big Deal.
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...-oled-w-europie-w-klasie-cena-do-jakosci.html

Każdy może sobie zamówić prezentację do domu.
Jeślim kupuje ma zagwarantowany pakiet !


- Philips 55POS9002 - cena 8999 zł
- Kalibracja indywidualna profesjonalna - gratis
- Dostawa na terenie Polski - gratis
- Uchwyt ścienny - gratis
- Montaż - gratis
+ Prezent niespodzianka


Jeśli nic nie kupuje płaci tylko za dojazd 350 zł .
Więc ma zagwarantowany pełen komfort.

 
Ostatnia edycja:

japish911

New member
No muszę przyznać, że wygląda to pięknie, aż za pięknie...
Niestety cena sprowadziła mnie na ziemie, bo nie miałem w planach aż tyle wydać na nowy tv.
Zastanawia mnie tylko ten potrójny Ambilight. Miałem okazję widzieć w porównaniu do podwójnego i jakoś szału nie ma. Ale poczwórny...to już inna bajka. Jakoś bardziej mi przypadł do gustu.
Nie mniej zacny sprzęt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry