Netflix przekroczył liczbę 100 milionów abonentów.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Netflix przekroczył liczbę 100 milionów abonentów.


Netflix ogłosiło swoje wyniki za drugi kwartał 2017 roku.

Platforma strumieniowego przesyłu wideo przekroczyła 100 milionów abonentów na całym świecie i ogłosiła zysk w wysokości $ 66 mln za drugi kwartał. Zanotowano wzrost całkowitych dochodów
o 32,3% do $ 2,8 mld dolarów. A na następny kwartał, Netflix zamierza przyciągnąć 3,65 mln dodatkowych abonentów.
avcesar
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo to fajna sprawa - wg mnie każdy kto ma szybki net i lubi filmy powinien sobie wykupić - dużo nie kosztuje a z tego co wszyscy mówią i co widziadłem u kupla warte grzechu te parę złoty.. co miesiąc wydać..
 

enocyl

Banned
Sam odpaliłem niedawno Netflixa. Podzielilem się kontem i wychodzi po 13 zł na osobę. Spotify to samo, śmieszne 5 zł na miesiąc za takie możliwości.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
No właśnie to dzielenie konta i szukanie chętnych trochę mnie zniesmacza. Zrobiliby nawet po 15 zł na 1 sztukę i nikt by nie kombinował.
 

raf7705

Banned
Z pewnością, nie dla 4k, bo jest słabe, jak na 4k, ale ogląda się przyjemnie. Netflix ma inne zalety.
 
Ostatnia edycja:
Bo to fajna sprawa - wg mnie każdy kto ma szybki net i lubi filmy powinien sobie wykupić - dużo nie kosztuje a z tego co wszyscy mówią i co widziadłem u kupla warte grzechu te parę złoty.. co miesiąc wydać..

Posiadam łącze z TP do 10 Mb/s, nie mam żadnych problemów z odtwarzaniem z Netflixa w jakości 1920/1080, nie przesadzajmy z tym szybkim łączem.
 

enocyl

Banned
Posiadam łącze z TP do 10 Mb/s, nie mam żadnych problemów z odtwarzaniem z Netflixa w jakości 1920/1080, nie przesadzajmy z tym szybkim łączem.
Tak, ale spróbuj odpalić YouTube na komputerze, Netflixa 4k w salonie, to samo na kolejnym TV i do tego wgraj jakieś zdjęcia na chmurę. U mnie to codzienna sytuacja wieczorem i 10 Mb/s nie da rady. Na szczęście mam kilkadziesiąt razy szybsze łączę i przy tych wszystkich czynnościach powyżej zostaje spory zapas.
 
Do góry