LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.
lgb7overview-1l.jpg

To ja Oled TV LG 55C7.

saint-graal.jpg

A to Św. Graal, który niesie za sobą tajemnicę, historię, wartość i
emocje, urok, czar i piękno.

18839383_1413216025406851_4809174048980180774_n.jpg

To właśnie OLED TV dla LG jest odpowiednikiem historycznego dążenia osiągnięcia doskonałości, tajemnicy, oczekiwania, spełnienia.
OLED 55C7- to już szósta generacja technologii OLed i jest wreszcie przełom w dążeniu do doskonałości. To jedyny telewizor na świecie, który ma cztery w jednym, czyli QPLO.
W dalszej części testy wyjaśnimy tajemniczy skrót.

18920272_1413218988739888_903831856277288710_n.jpg

A wyniki kontrastu rekord świata - mówią same za siebie.

18838825_1413800278681759_245430377860874681_n.jpg

Wynik znakomity, jeden z lepszych na rynku.

19030405_1417907224937731_7265707058647120171_n.jpg

I właśnie dlatego otrzymuje nagrodę Redakcji HDTV - Big Deal - za program nazwany roboczo QPLO. Czyli pierwszy w historii telewizor na rynku światowym, który po kalibracji można ustawić tak jak sobie życzy użytkownik. Czyli może zastąpić telewizor z technologią:
Quantum Dot, może zastąpić dowolną plazmę - w tym również plazmę Pioneera, może zastąpić po ostatnich zmianach telewizor LCD a wreszcie może być samym sobą - czyli najlepszym OLED TV w historii.

Czym się różni Oled 2017 od Oled TV 2016:
lg-oled-c7.jpg

Poza niektórymi różnicami stylistycznymi modele 2017 oferują następujące ulepszenia w stosunku do wersji 2016:

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/133...kosci-i-sw-graal-dla-kazdego.html#post1390261
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Osobiście nigdy nie korzystałem w telewizorach które posiadam ( a mają 3D) z 3D, więc dla mnie to nie jest szkoda....
 

accu

New member
Bez reklam
Fajnie... ale na pierwszym zdjęciu jest model b7 ;-).
Poza tym, tv kozak.

Witam uprzejmie,

Dobrze zauważyłeś , podstawa nie ta . :|
Szkoda , że pilot zdalnego sterowania do tego telewizora nie jest taki , co jest dołączany do telewizora OLED firmy LG 65E7V , czyli bardziej rozbudowany i przez co jest bardziej funkcjonalny . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

pepka

Member
Bez reklam
W kwestii pilota właśnie. Ciekawe czy można dokupić i używać tego z wyższego modelu? Akcelerometr fajna sprawa ;-).
 

pantomima

Banned
No wiec nasuwa sie pytanie , jak pozostale wypadaja na tle tego sw.Graala ?

Zakladam ze testowales tylko C7.
Zaskoczysz mnie , jak mi powiesz ze wypadaja ciut gorzej .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego Ci nie powiem.
Zacytuję Producenta i jego inżynierów , którzy pracują nad matrycami.
Telewizory nie różnią się między sobą jakością obrazu.
Zakładam, że w innych firmach oprócz wyposażenie - będzie podobnie.
 

pantomima

Banned
Z tym 3d to troszke lipa . Sa jeszcze zwolennicy trojwymaiaru a i filmy w tym formacie takze nie wypadly jeszcze z obiegu .Od czasu do czasu cos sie jeszcze jednak pojawia , a uwazam ze sa filmy wylacznie przeznaczone pod 3d .

Kiki - a jak to jest wlasciwie z 3d w przypadku matryc oled ?
Pasywne/aktywne 3d zalezy wylacznie tylko od elektroniki , czy jest tak ze tylko specyficzny rodzaj matrycy warunkuje ze tylko jeden z dwoch trybow mozna zastosowac ?
Na matrycach oled da sie uzyskac aktywne 3d ? - wnikam , bo dla mnie pasywne w ogole nie wchodzi w gre .Nie ma startu do aktywnego .


Plazma upadla glownie z powodu prodozernosci , a podwyzszona jej konsumpcja dawala by tylko lepsze swiecenie , ktore wrecz konieczne byloby do uzyskania odp efektu hdr .
Matryce oled tez jeszcze nie oddaja chyba takiego natezenia jasnoci , jakiego wymagalby tryb aktywny 3d ...
Czy sie myle ?
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
A ja właśnie uważam, że pasywne 3d na LG 4k, to najlepsze domowe 3d jakie widziałem.
Kiki, że tobie nie potrzeba, to nie znaczy że ludzie nie chcą mieć.
Ba, widziałem 3d pasywne na oledzie LG, wyrywa z butów 😀
Strzał w kolano z tym 3d.
Ja napewno nie kupię TV bez tego.
Oszczędności robią poprostu, za rok, dwa znów wróci 3d. Bo filmy cały czas wychodzą.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja nie napisałem, że inni nie chcą.
Było szkodliwe dla zdrowia - szczególnie dla małych dzieci, kobiet w ciąży, ludzi po alkoholu..
 
Do góry