Tylko 1 milion sprzedanych zestawów PlayStation VR.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tylko 1 milion sprzedanych zestawów PlayStation VR.


Na początku czerwca, sprzedaż zestawów VR PlayStation przekroczyła milion egzemplarzy na całym świecie. To ilość dość niezwykła w porównaniu do większości konkurentów.

W lutym, sprzedaż była już na dobrej drodze ponieważ osiągnęła 915.000 jednostek. Sony w swojej klasie osiągnęło zdecydowanie najlepszy wynik. Jego konkurenci HTC Vive i Oculus Rift miały 420 000 i 243 000 sprzedanych egzemplarzy koniec 2016 roku, według firmy Superdata.
Samsung sprzedał 5 mln zestawów VR ale nie jest ten zestaw w tej samej kategorii.

Prezes Sony Interactive Entertainment America, Shawn Layden, nadal trzyma głowę wysoko i mówi: „To jest tylko 1 milion jednostek”. Liczba jest w rzeczywistości stosunkowo rozczarowująca, w porównaniu z ilością sprzedanych konsol PlayStation 4.
Jednakże to się może zmienić wkrótce po komercjalizacji zestawów Sony.

„VR to jest zupełnie nowy obszar, powiedział Layden. Ciągle staramy się zrozumieć, co opinia publiczna oczekuje od tego medium. Jest to trudne aby na tej uzyskać na tej drodze szybkie prognozy. Oczekuje się , że będą mniejsze, lżejsze, bezprzewodowe.

Aavcesar
 

W1ndy1ndy

New member
Zastanawiają się co opinia publiczna oczekuje od tego medium... to ja im powiem - konkretnych gier a nie pierdółek na dwie godz. zabawy. Ja rozumiem, że milion potencjalnych klientów to nie za dużo dla deweloperów ale jak sony nie zainwestuje w gry to boje się że PS VR zdechnie niedługo jak Vita.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z VR jest tak jak z 3D, są miłośnicy i ci którzy nic do tych technologi nie mają, ale nie jest i nie będzie to dla nich istotne.
Nie wróżę przyszłości.
 

pantomima

Banned
Oj nie zgadzam sie . W niedalekiej przyszlosci takie gogle sprawdza sie nie tylko w grach , ale rowniez jako przenosny mobilny wyswietlacz zastepujacy tv, wyswietlajacy przerozne zrodla obrazu .
Kwestia tylko czasu jak rowniez poprawy wydajnosci - piksele , rozdzielczosc itp .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przekonamy się zatem.
Nie chodzi mi bynajmniej o jakość, a o fakt oglądania czegokolwiek w takim wydaniu. Zwyczajnie nie uznaje takiej formy.
Całkowita izolacja z czymś na głowie i świadomością, że z paru centymetrów "diody" mi świecą po oczach. Nie, nie.
Jako bajer natomiast, jak najbardziej - fajna sprawa, ale dłuższe posiedzenia wykluczone.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak mi dasz wirtualną wycieczkę w 4K po rezydencji Playboya, to i owszem.
Mogę ją odwiedzać nawet codziennie ; ) ale 2h seanse filmowe już nie koniecznie, zwyczajnie boje się o oczy. Już i tak codziennie atakuje je ekranami, co jest chore i mam tego świadomość, ale cóż zrobić.
 

pantomima

Banned
Jak mi dasz wirtualną wycieczkę w 4K po rezydencji Playboya, to i owszem.
Mogę ją odwiedzać nawet codziennie ; ) ale 2h seanse filmowe już nie koniecznie, zwyczajnie boje się o oczy. Już i tak codziennie atakuje je ekranami, co jest chore i mam tego świadomość, ale cóż zrobić.


Sam bym zwiedzal nieprzerwanie ;)

Mysle , ze wlasnie w tym kierunku to "wszystko" zmierza .

Nie mialem na mysli seansow filmowych . Bardziej mi chodzilo o korzystanie z tych gogli na zasadzie krotkich projekcji.
Taki zastepczach od tv, jak juz wspominalem .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A to zmienia postać rzeczy, myślałem, że każesz mi katować te WEBy od Piramidy codziennie ;)

Ale chyba Cię powoli oduczam :wink:
Chyba,że już obejrzałeś "Kinia" w WEB...,a dla niepoznaki,wrażeniami podzielisz się dopiero wtedy,gdy pojawi się na BD :mrgreen::grin:
A serio,to Twoja sprawa.Ja np. wolę poczekać tydzień/dwa więcej i mieć coś w lepszej jakości :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, obejrzałem i dla niepoznaki podzielę się wrażeniami jak pokaże się BD ;)
Ty jesteś jak ta kobitka, a ja uśmiałem się jak ten gość:

[youtube]bsEPS2dMwkk[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Aaaa,bo Ty go na telefonie oglądałeś i nie chciałeś,aby Ci przeszkadzać :grin:
Ale filmik z YT dobry :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:
Do góry