Sony rozpocznie sprzedaż flagowego modelu 77" OLED w przyszłym miesiącu w USA za 20 000 dolarów (w Europie więc chyba 20.000 Euro)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony rozpocznie sprzedaż flagowego modelu 77" OLED w przyszłym miesiącu w USA za 20 000 dolarów (w Europie więc chyba 20.000 Euro)

m-sonya1oled-2.jpg

Sony 77-calowy telewizor OLED będzie najdroższym telewizorem firmy.
Rozszerza też gamę produktów OLED serii A1, która składa się obecnie z dwóch modeli 55 i 65-cali.

Sony A1 OLED 77"
Podobnie jak wszystkie inne 77-calowe telewizory OLED, model Sony będzie bardzo kosztowny. Jest zarezerwowany dla wysokiej klasy segmentu rynku.
Podobnie jak w przypadku mniejszych modeli A1 OLED, nowy 77 "oferuje rozdzielczość 4K i obsługuje trzy formaty HDR : HDR10, HLG a Dolby Vision zostanie dodany wraz z aktualizacją oprogramowania pod koniec tego roku.

sonya1oledlaunch-4.jpg

Sony A1 OLED - posiada również unikalny system głośników 'Acoustic Surface' firmy Sony, który wykorzystuje panel OLED do produkcji dźwięku. W tylnej części podstawy znajduje się subwoofer.
flatpanelshd.
 

olakoma

New member
Jeżeli 77" Loewe bild 7 OLED kosztuje 69.000 PLN to ciekawe kto kupi 77" Sony A1 OLED za kwotę > 80.000. PLN.
To skończy się sepuku dla Sony.
 

pantomima

Banned
80 tys za 77" ? - akceptowalna cena za taka przekatna +4k . Mowie serrio .(choc nie stac mnie na taki tv)

Kiki - a jak swieci ten Oled , mam na mysli HDR ?
I jak wyglada sprawa z gwarancja w przypadku tego modelu ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled Loewe widziałem i potwierdzam - wszystko extra.
Oled Sony czytałem jedynie, że ma niedoświetlenie 30% ekranu .
Sam nie stwierdziłem więc się nie wypowiadam.
Wiem, że Loewe korzysta z najnowszych matryc OLEDów.
Stare matryce nie miały jednolitego podświetlenia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
80 tys za 77" ? - akceptowalna cena za taka przekatna +4k . Mowie serrio .(choc nie stac mnie na taki tv)

Kiki - a jak swieci ten Oled , mam na mysli HDR ?
I jak wyglada sprawa z gwarancja w przypadku tego modelu ?

Podobnie myślę jak Ty.. jedyna wada tak na powitanie to spierdzielona podstawa gdzie tv jest pod kątem i jak światło będzie padać od góry to na pewno będą odbicia .. podobnie bylo z tv swojego czasu tj. hx 855..gdzie skręcono podstawę do tego świetnego tv na tamte czasy.. tylko nie wiem dlaczego nie uczą się na swoich błędach.. choć jak ktoś powiesi sobie to wtedy nie ma to już znaczenia..
 

accu

New member
Bez reklam
Oled Sony czytałem jedynie, że ma niedoświetlenie 30% ekranu .

Witam uprzejmie,

Proszę , podaj źródło , gdzie taką wiadomość przeczytałeś . :|

Bez podania źródła tej wiadomości , to co napisałeś jest dla mnie niewiarygodne . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki ja również dołączam się do Accu - tez nigdzie tego nie wyczytałem.. a troszkę czytałem o oledzie Sony.. o 77 calowym mniej ale jednak...
 

jaro0508

Member
Pamiętam te debilne pochylenia TV Sony hx855 dlatego go wtedy nue kupiłem. Znów w oledzie do tego badziewia wracają. Dla mnie to go eliminuje juz na początku. Panasonic i LG potrafili odejść od tej dziwacznej futurystyki.. no i LOEWE tez.. :) :)
 

pantomima

Banned
O jejku.. No w takim ukladzie nie kupisz rowniez tego 77"go oleda od Sony . Jakze mi przykro .
Pozostaje Ci ten od Loewe + jeszcze 4 pozostale do wyboru .
 
Do góry