Są już nowe rewelacyjne ceny na najnowsze modele TCLa serii C70.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są już nowe rewelacyjne ceny na najnowsze modele TCLa serii C70.

593693cc371c3_01_C-70_STAGE.png

Firma TCL podała oficjalne ceny na nowe modele telewizorów serii C70.

19105590_1418332081561912_8719369812975118629_n.jpg



JBL by Harman: Kino w Twoim domu

18952536_1417008708360916_2406054258823401522_n.jpg

Wysokowydajny, luksusowy system nagłośnieniowy JBL zwiększa Twoje doświadczenie dzięki immersywnemu słuchaniu dźwięku, który przenosi doświadczenie filmowe w następny wymiar. Głośniki skierowane bezpośrednio do słuchacza zapewniają optymalną reprodukcję słowa mówionego, lepszą muzykalność oraz zmniejszenie zniekształceń spowodowanych odbiciem. Zmień swój salon w salę kinową dzięki telewizorowi TCL i legendarnemu doświadczeniu JBL.

5936aaa13b8f1_591584f6ce520_2_android-tv.png

Smart TV Android TV 6.0: Rozrywka dostosowana do Ciebie

Input Lag.

18814324_1418356398226147_6117439259422925063_n.jpg

Najnowszy inteligentny system Android TV 6.0 w pełni obsługuje sklep Google Play, Google Cast i wyszukiwarkę Google Voice.

5936aaf9e4a10_07_HDR-PRO.png



Jakość obrazu HDR Pro: zresetować jakość obrazu

TCL HDR Pro tworzy obrazy o bogactwie szczegółów, ze zwiększoną dokładnością jasnych i ciemnych odcieni.

593693cc371c3_01_C-70_STAGE.png

Wyjątkowy obraz zasługuje na wyjątkowy dzwięk

Ciesz się wspaniałą jakością obrazu C70, którą zapewnia technologia Wide Color Gamut. HDR Pro zapewnia niezrównane efekty czarno-białe oraz kontrastowe obrazy ze wszystkimi szczegółami. C70 nie tylko dostarcza ostre i barwne obrazy, ale posiada wysokiej klasy luksusowy system dźwiękowy JBL, który zwiększy Twoje kinowe wrażenia w domu. Audio, które przenosi doświadczenie filmu w następny wymiar. Wyjątkowe obrazy o wyjątkowej jakości dźwięku zasługują na najwyższą jakość rozrywki którą dostarcza Android TV 6.0. To wszystko wykonane z materiałów najwyższej jakości, w eleganckim, współczesnym stylu dopasowanym do Twojego wnętrza.

U75C7006 - 10999 zł

U65C7006 - 4999 zł

U55C7006 - 3299 zł

U49C7006 - 2799 zł

Dla niebieskich członków forum ceny będą specjalne i to z kalibracją profesjonalną gratis.
 
Ostatnia edycja:

nertiz

New member
Patrzyłem na specyfikacje na innych stronach. Szkoda ze tylko 60 Hz ale w tej cenie nie można się chyba niczego innego spodziewać [emoji14] kusi te 65 cali

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic czy Sony mają podobne rozmiary dwa razy drożej i też 50Hz.
Jedyne modele w tej klasie 100Hz, ma Philips.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
no i kiepskie upłynniacze w tych 50hz matrycach...TCL uczciwie do sprawy podchodzi,dobra cena+skuteczne upłynniacze,matryca 100hz kosztuje wiadomo że automatycznie cena telewizora by wzrosła bo żeby dostać telewizor Panasonic to nawet 8 tysięcy nie wystarczy żeby nie smużył a przykładem jest ten tv https://www.youtube.com/watch?v=K4Lb-ZGB1Go&t=0s
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic za 8 tyś?
To TCL za połową gra lepiej i ma dwa razy lepsze wyposażenie, trzy razy lepszy dźwięk, cztery razy większe możliwości.
A firma TCL odrobiła lekcje i wie dokładnie czego potrzebują kupujący.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
No widzisz...cenią się...dlatego ja zamieniam wszystkie inne firmy na TCL , tu wcale gorzej nie jest a czasem lepiej i za 3 tysiące mam świetny telewizor...ja za markę Panasonic płacić nie chcę
 

cezary69

New member
Bez reklam
Napiszę jeszcze razy jasnoœć na poziomie 400 nitów i to ma być super tv z hdr pro? Œsmiech na sali :D, a ten super dzŸwięk co powala na kolana :D niektórzy na maluchy naklejali tez znaczek ferrari ... niezdrowe podniecenie œ tym tcl-em w praktyce wyjdzie jak zwykle.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Możesz kupić sobie Panasonic-a nikt Ci nie broni :) ja podejmę te ryzyko i zobaczę czy "wyjdzie jak zwykle" :) przynajmniej części będę miał tańsze jak się rozpadnie po kilku latach
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
"Każdy kupuje co mu się podoba" zgadzam się z tym dlatego ja kupię tylko telewizor marki TCL bo mnie przekonuje bardziej od droższych modeli I TO JEST MOJE ZDANIE a co do reklamy no cóż KIKI SPRZEDAJE więc reklamuje , nie widzę nic w tym złego , sprzedawca MA SPRZEDAWAĆ :)
 

andrzej72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Każdy kupuje co mu się podoba, ale strasznie nie lubię nachalnej reklamy.

Gdzie widzisz nachalną reklamę? Taka sama, albo i mniejsza niż setek innych produktów. Chyba dobrze, że jest możliwość wyboru, a jak do tego można mieć jakiś produkt w bardziej atrakcyjnej cenie, to bardzo dobrze dla nas, potencjalnych klientów.
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
"Każdy kupuje co mu się podoba" zgadzam się z tym dlatego ja kupię tylko telewizor marki TCL bo mnie przekonuje bardziej od droższych modeli I TO JEST MOJE ZDANIE a co do reklamy no cóż KIKI SPRZEDAJE więc reklamuje , nie widzę nic w tym złego , sprzedawca MA SPRZEDAWAĆ :)


I sam sobie odpowiedziałes... ma sprzedawac więc sprzedaje i pisze w samych superlatywach bo towar ma się sprzedac :) a póŸniej ten co kupi niech z tym żyje bo nie każdemu chce się zwracać duzy tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie decyduj za ludzi.
Po pierwsze każdy może zwrócić.
Po drugie nie zwraca nie dlatego, że mu się nie chce ale dlatego, że trafił w jego potrzeby i oczekiwania.
Kto będzie chciał to zwróci - kto nie - to nie.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Gdzie widzisz nachalnš reklamę? Taka sama, albo i mniejsza niż setek innych produktów. Chyba dobrze, że jest możliwoœć wyboru, a jak do tego można mieć jakiœ produkt w bardziej atrakcyjnej cenie, to bardzo dobrze dla nas, potencjalnych klientów.

Chyba nie rozumiesz co to jest nachalna reklama ... piszšc, ze tv posiada HDR PRO, ale już dalej w szczegółowych danych po cichu przemyka informacja, że tv posiada zaledwie 400 nitów co dyskwalifikuje go jako tv z hdr. Podobnie dŸwięk sam znaczek JBL nie zagra lepiej niż inne tv. Czekamy na zdjęcia z wnętrza jak wyglšda te super nagłoœnienie od JBL :D
 
Do góry