Jeszcze nie ukazał się iPhone 8 a już Apple zamówiło dla iPhone 9 180 milionów wyświetlaczy Oled.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze nie ukazał się iPhone 8 a już Apple zamówiło dla iPhone 9 180 milionów wyświetlaczy Oled.
iphone-9-samsung-deja-sur-le-coup-pour-les-ecrans-oled_prev_05005437.jpg

Jeszcze nie ukazał się iPhone 8 a już ukazały się pogłoski, że Apple zamierza zaatakować rynek modelem iPhone 9 w przyszłym roku.

Według informacji zebranych przez koreański "Korea Herald", Samsung Display podpisał monstrualny kontrakt z Apple w celu zapewnienia ekranów w 2018 roku, prawdopodobnie do modelu o nazwie iPhone 9.

Koreański producent ma dostarczyć firmie Apple nie mniej niż 180 milionów wyświetlaczy OLED
o przekątnej: 5,28 „(13,41 cm) i 6,46” (16,40 cm). Oczywiście wymiary zostaną jeszcze potwierdzone. Aby zapewnić tak duże zamówienie, Samsung powinien poświęcić produkcję jednego ze swoich zakładów w całości dla potrzeb Apple.

Przypominamy, że Samsung jest już wiodącym dostawcą ekranów OLED dla iPhone 8, który wyjdzie w przyszłym roku.
avcesar
 

kalin86

New member
Kurde klepią te telefony w zastraszajacym tempie, ja mam iP6 gdzie dopiero mi gwarancja minęła i nie widzę potrzeby zmieniania na nowszy model a tu już o 9 gadają....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
w samych USA iP to sprzedaje się w mega ilościach, a jak jest wzięcie to i robią.. a wielu i tak nie wymienia smartfona po dwóch latach... o ile dany model pasuje takiej osobie..
 

mik61

New member
Miałem IP 5S sam telefon świetny ale największą wadą tych telefonów to Baterie taki mały 5S ledwo dychał po całym dniu teraz mam 5,5" HTC 825 i bateria śmiało 2,5 dnia a gram, LTE pisze esy całą masę smsów
 

christoff.w

Banned
A Unijjjja miała się zająć i ukrucić te naciaganie co kilka miesięcy w szczególności młodych ludzi...

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki znam takich co S6 wytrzymuje im powiedzmy od 5 rano do 18-19 czasem do 20 na maksa .. kwestia kto z czego korzysta, a tel. mają powiedzmy około roku - więc nie są stare..
 

kalin86

New member
Miałem IP 5S sam telefon świetny ale największą wadą tych telefonów to Baterie taki mały 5S ledwo dychał po całym dniu teraz mam 5,5" HTC 825 i bateria śmiało 2,5 dnia a gram, LTE pisze esy całą masę smsów



Baterie w każdym telefonie teraz to padaka. W żadnym smartfonie bateria nie trzyma mi dłużej niż dwie doby i odnoszę to do swojego użytkowania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja swojego ładuje 2x dziennie, a raczej podladowuje, tak aby nie zostać na wieczór z ręką w nocniku.
Plus jest taki, że w S6 jest szybkie ładowanie.
Ogromny plus.
 

lobos

New member
Bez reklam
Ja swojego S6 również doładowuję, ale dobę by wytrzymał z tym, że rano już zdycha.
Zawsze po pracy leży na indukcyjnej i na wieczór jest pełny.
Nie ma rewelacji jeśli chodzi o baterie w telefonach na chwilę obecną.
Jak słyszę, że komuś trzyma 2,5-3 dni to chyba musi w tym czasie raz dzwonić, odebrać 2 SMS-y i pół maila ;-)

P.s. bawiłem się ostatnio S8 i muszę przyznać, że ładny jest skurczybyk.
To już nie jest "mydelniczka" S7 tylko mega fajnie wykonany telefon.
Oczywiście jak każda słuchawka ma wady i chyba największą jest ten nieszczęsny czytnik linii papilarnych z tyłu.
Fajnie leży w dłoni (obiektywnie lepiej niż S6 EDGE) i korzysta się z niego wygodnie pomimo, że jest długi :)
 

FoX88

New member
Ja swojego ładuje 2x dziennie, a raczej podladowuje, tak aby nie zostać na wieczór z ręką w nocniku.
Plus jest taki, że w S6 jest szybkie ładowanie.
Ogromny plus.

Ja dopiero rok temu wymieniłem..Galaxy S II na używaną XPERIĘ Z3 Compact. :D

Telefon to chyba ostatnia rzecz, na której mi zależy w kontekście nowości.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie S7 dużo bardziej się podoba niż S8...S8 dla mnie jest bardziej plastikowy..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak słyszę, że komuś trzyma 2,5-3 dni to chyba musi w tym czasie raz dzwonić, odebrać 2 SMS-y i pół maila ;-)

Dokładnie ;)
Ew. robi zdjęcia bez lampy błyskowej, bo ta się nie załącza już jak jest mało baterii ;)

Zadziwiają mnie te wyniki, ale da się. Dużo zależy od sposobu wykorzystywania słuchawki, u mnie mission impossible. Mało tego, ja jeszcze mam mocno przyciemniony wyświetlacz.
 
Do góry