Oto nowy Keyone BlackBerry smartphon z zintegrowaną klawiaturą fizyczną !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oto nowy Keyone BlackBerry smartphon z zintegrowaną klawiaturą fizyczną !

smartphone-blackberry-keyone_prev_05022542.jpg

Oto nowy smartfon BlackBerry Keyone, obecnie należący do grupy TCL, dostępny od 1 czerwca 2017.

Pierwotnie planowano, że trafi do sprzedaży w sklepach w kwietniu ale ostatecznie BlackBerry Keyone będzie dostępny kilka tygodni później, czyli od dnia 1 czerwca.

Ważnym i wyróżniającym elementem modelu jest powrót do klawiatury fizycznej.
Cena docelowa Keyone pozostaje na niezmienionym poziomie 599 euro.
avcesar
 

christoff.w

Banned
Retro ciekawostka...I po co to i na co? Sami nie wiedzą już co wymyśleć by naciągnąć kolejną docelową grupę ...euhh szkoda pisać...
Ps.gdzieś czytałem, że "Nokia" 3310 itp wraca w nowej odsłonie...że ludzie "pragną" zwykłego, płaskiego, prostego urządzenia tylko do sms i dzwonienia...W sumie cały czas takowe są...to te dla starszych osób, z dużymi klawiszami, literkami zarówno na klawiaturze jak i na wyświetlaczu. :)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele osób woli mieć taka klawiaturę i tylko czekają na nowy model.
 

wucash

Active member
Bez reklam
czy wielu to zobaczymy po sprzedaży, dla mnie totalny niewypał i multipla wśród telefonów :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja wolę bez, ale mam znajomych którzy właśnie wybierali BlackBerry.
 

christoff.w

Banned
Wiele osób woli mieć taka klawiaturę i tylko czekają na nowy model.
Hahaha...chyba swiry! :D
Mężczyzna bez paznokci nie napisze smsa w godzinę! [emoji14]
Ps.poza tym to wybieranie np: literki C itd....no chyba że to jakoś ze słownikiem na ekranie się zgra i pełne wyrazy będą się pojawiać czyli słownik (?)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Kamil_89

Member
Ja bym chciał fizyczną klawiaturę ale taką jak np w Motorola Milestone. Dla Blackberry to nie jest powrót do telefonu z klawiaturą, cały czas je mieli m.in. w modelu Passport lub Priv
 

christoff.w

Banned
Nie no tak pacze tera i skoro taki duży wyświetlacz + klawiatura zintegrowana zapewne to czemu nie tylko poc co to to skoro dotykowa działa wyśmienicie??

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry