Filmy 4K - Pasażerowie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Filmy 4K - Pasażerowie.
71Xzk24%2Bw0L._SX342_.jpg

Pasażerowie (2016)


Passengers

„Pasażerowie” to wysokogatunkowe kino science fiction w znakomitej obsadzie. Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się z hibernacji dziewięćdziesiąt lat za wcześnie. Jim (Chris Pratt) i Aurora (Jennifer Lawrence) zakochują się w sobie, wiedzą, że spędzą na pokładzie resztę życia. Szybko odkrywają, że statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a życie pasażerów zależy tylko od nich... Powoli dowiadują się także, dlaczego ich wybudzenie nie było przypadkowe.


[youtube]7BWWWQzTpNU[/youtube]
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego @Kiki. Jeśli można coś zasugerować, odnośnie prezentacji tytułów w UHD. Dobrze by było, aby w opisie umieszczać jakie ścieżki audio zawiera dany tytuł. A jeszcze lepiej, prezentować tylną okładkę w odpowiedniej rozdzielczości, by samemu sobie o tym poczytać.
Mnie akurat interesuje ten tytuł ze względu na to, że jest on wydany w Auro-3D. Ale czy akurat to, zaprezentowane wydanie? A ma to znaczenie. Przykładem jest tu film „Inferno”. Tytuł z Auro. Tyle tylko, że nie uświadczymy tej ścieżki na wydaniu „plastikowym” BD, a tylko w stelbooku. Wiem, bo miałem oba wydanie w ręce.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Obejrzałem w 3D, sam film ciekawy, dobra głębia i dźwięk. Ciekaw jestem jak by to było w HDR, póki co oglądałem tylko filmy demonstracyjne i podobało mi się.
 
Do góry