LG z nagrodą „BEST OF THE BEST” w konkursie Red Dot Awards.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG z nagrodą „BEST OF THE BEST” w konkursie Red Dot Awards.
Znakomite wzornictwo telewizora LG SIGNATURE OLED docenione przez ekspertów

Podczas tegorocznego konkursu Red Dot Design Awards, firma LG Electronics zdobyła aż 20 nagród za doskonałe wzornictwo, w tym dwa tytuły Best of the Best. Najwyższe wyróżnienia przyznano telewizorowi SIGNATURE OLED W oraz lodówce Smart InstaView, które doceniono za innowacyjność oraz odegranie istotnej roli w rozwoju wzornictwa przemysłowego. Plebiscyt Red Dot jest powszechnie uznawany za jeden z trzech najważniejszych konkursów w dziedzinie stylistyki produktów na świecie, do których zaliczają się też iF Design Awards oraz IDEA (International Design Excellence Awards).

large_Red_Dot_Awards_2.jpg

Telewizor LG SIGNATURE OLED W został zaprojektowany zgodnie z koncepcją wzorniczą Picture-on-Wall. Stworzenie niezwykle smukłej matrycy było możliwe, dzięki zastosowanie rewolucyjnej technologii OLED pozwalającej na indywidualne regulowanie jasności pojedynczych pikseli, a tym samym na uzyskanie idealnej czerni bez jakiejkolwiek poświaty. Ze względu na profil, który idealnie przylega do ściany (odległość jest mniejsza niż 4 mm), 65-calowy telewizor W7 sprawia wrażenie, jak gdyby unosił się w powietrzu. „Best of the best” to nie pierwsze prestiżowe wyróżnienie dla modelu LG SIGNATURE OLED - niedawno został uhonorowany także nagrodą 2017 iF Design Award.

large_Red_Dot_Awards_3.jpg

Lodówkę Door-in-Door™ firmy LG wyposażono w 29-calowy wyświetlacz LCD, który po dwukrotnym stuknięciu staje się przezroczysty, pozwalając zajrzeć do jej wnętrza bez konieczności otwierania drzwi. Ponadto, dzięki menu Smart Tag można przy użyciu ekranu dotykowego wprowadzać nazwy przechowywanych produktów spożywczych oraz daty ich przydatności. Urządzenie wyświetla informacje o swojej zawartości, a także przypomina o produktach, które wkrótce ulegną przeterminowaniu.

large_Red_Dot_Awards_4.jpg


Oprócz dwóch tytułów Best of the Best, jurorzy konkursu Red Dot przyznali firmie LG także 18 innych wyróżnień. Wśród nagrodzonych za wyjątkowe wzornictwo oraz innowacje techniczne produktów LG znalazły się telewizor SIGNATURE OLED, laptop Gram, smartfon V20, Zegarek LG Watch Style and Sports, bezprzewodowe zestawy słuchawkowe z serii TONE oraz projektor Minibeam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piękna ta lodówka, niech się tylko pojawią w rozsądnych cenach.
Zresztą LG ma świetny dizajn i to nie od dziś, a od wielu wielu lat.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja już jedną taką miałem co prawda bez tv ale za fajne pieniądze i "pograła" całe 2 lata i 4 miechy i do kosza.. a właściwie na śmietnik poleciała.. także pierwszy i ostatni raz .. dwa razy na ten sam pic się nie nabiorę..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To co kupiłeś, wziąłeś jakąś starą i niezawodną? ;)
Bo teraz to większość jest siebie warta i ja mam tego świadomość, czy to side by side, czy jakaś Amica za 1000zł.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście mam nową ale już że tak powiem prawie normalną :) i dziękować Bogu do dzisiaj działa bez problemu i kosztowała 50% tamtej.. nie wspominając że tamta była kupiona ponad 2 lata wcześniej więc i inna wartość tamtej kwoty była wtedy przy kupowaniu lodówki.. gdzie zapewniano ...że mnie przeżyje.. a ona nie dość, że nie przeżyła to jeszcze nie dało się jej nareperować .. :) 4 miesiące po gwarancji..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teraz mam Beko.. a wcześniej :) myślę że już się domyślasz.. ale powiem Ci obiektywnie że z perspektywy czasu dzisiaj lodówki side by side powiedzmy kupujesz już za 4-5 tys i naprawdę dają radę i jakby co to mniej boli niż jak byś wydał powiedzmy 8-10 tys... bo z tymi częściami to rożnie może być i dzisiaj.. tak jak jest to w przypadku tv.. że po dwóch latach tv praktycznie jest nie do naprawienia .. jak coś poleci konkretnego..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Beko jest ok, a poprzednia Samsunga jak się domyślam? Nie dziwota.
Dlatego jak chce LG, nie trzeba dodatkowo ciągnąć węża, wystarczy wlać wodę do dystrybutora. Dodatkowo nie trzeba zmieniać filtrów co jakiś czas.
No nic, może faktycznie warto wziąć coś rzędu 2k i w razie awarii nie płakać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mój Brat ma Boscha około 12-13 tys płacił - działa niby bez zarzutu.. ale tam w serwisie niby zapewniają że i za 5 lat będą części ... ale jak człowiek raz się przejedzie to drugi raz ja już nie wierzę.. W AGD nie mam nic od tej firmy i mieć już nie będę.. w rtv, smartfony pewnie się zdarzy... ale obiektywnie patrząc i całkowicie szczerze to piszę miałem drogą lodówkę mam teraz za 50% tamtej i naprawdę jestem zadowolony ... a jakby co to właśnie mniej boli... a sprawdzać Boscha nie mam zamiaru za 12 tys.. :) nie stać mnie na takie testy.. już jeden oblałem test.. i starczy..
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
A ja kupiłem pralkę Samsunga, która przy 800 obrotach hałasem przypomiała start mysliwców. Kupiłem LG z silnikiem"invert " czyli (chyba) bezszczotkowym i cisza jest, jak na pustyni :)
 
Do góry